Datum od
Datum do

12.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Celje do zmage v Krškem
Nogometaši Celja so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Krško s 3:2 (2:0).
12.03.2017 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Derbi že v polfinalu pokala
S polfinalom Ženskega pokala NZS se tudi uradno začenja spomladanski del za članice. Žreb je hotel, da bomo v polfinalu pokala videli obračuna v Ljubljani in Velenju. Olimpija doma gosti ŽNK Teleing GMT Beltince, v Velenjčankam v goste pa prihaja Ankaran.
11.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor do gladke zmage
Nogometaši Maribora so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij s 4:1 (1:0).
Koper do visoke zmage
Nogometaši Kopra so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Kalcer Radomlje s 4:1 (2:1).
Rudarju doma ne gre
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Gorici z 1:3 (0:2).
10.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Domžale - Olimpija
Domžalčani in Ljubljančani v pomlad niso krenili po željah. Rumeni so po zapravljenih priložnostih v dveh tekmah osvojili točko, v zmajevem gnezdu pa je ceno po dveh zaporednih porazih plačal Luka Elsner, ki ga je nasledil Marijan Pušnik.
Pred tekmo: Krško - Celje
Nedeljski spored bodo z dvobojem na Gubcu odprli Krčani in Celjani. Gostitelji se v tekmo podajajo brez kapetana Krajcerja, a s popotnico, da v prvoligaških obračunih s Celjem še niso izgubili, grofje pa v šestih tekmah še niso premagali Marka Zalokarja.
09.03.2017 | 2. SNL
Vračajo se tudi drugoligaši, v Dobu spopad vodilnih
V zadnjem jesenskem krogu tri odpovedana srečanja bodo prvo dejanje v nadaljevanje drugoligaškega plesa, ki že uvodoma ponuja spopad vodilnih klubov, Doba in Triglava, kakor tudi obračun dna lestvice med Zarico in Veržejem. Krka, ki bo spomladi napadla pokalni finale, gostuje v Vipolžah.
09.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Aluminij
Kakšna bo prednost Maribora ob vstopu v zadnjo tretjino prvenstva? Vijoličasti po torkovi zmagi nad Gorico zmajem bežijo za šest točk, v Ljudski vrt pa prihajajo Kidričani, ki so jeseni Mariborčanom že odščipnili nekaj dragocenih točk.
Pred tekmo: Koper - Kalcer Radomlje
Koprski nogometaši v dveh tekmah nadaljevanja sezone še niso zadeli, a so se kljub temu razveselili že štirih točk. Na prvi doseženi zadetek v drugem delu Prve lige Telekom Slovenije čakajo tudi Radomljani, ki ob tem lovijo tudi nujno potrebne točke.
Pred tekmo: Rudar Velenje - Gorica
Prvoligaši bodo v soboto in nedeljo zaključili drugo tretjino prvenstva, uvodna tekma pa bo odigrana v Velenju. Rudar bo po odmevnem slavju v Stožicah pričakala Gorico, ki je imela nekaj časa manj za pripravo, saj je dvoboj z Mariborom odigrala v torkovem popoldnevu.
Pušnik se je vrnil na klop Olimpije
Olimpija je v nadaljevanje Prve lige Telekom Slovenije zakorakala z dvema zaporednima porazama in s tem Mariboru dovolila, da je na vrhu prvoligaške razprdelnice pobegnil na šest točk prednosti. Davek je plačal Luka Elsner, ki je na trenerskem stolčku danes zamenjal Marijan Pušnik.
09.03.2017 | A
Lestvica Fife: Slovenija na 58. mestu
Slovenska nogometna reprezentanca je na marčevski lestvice mednarodne nogometne zveze Fifa izgubila eno mesto in je po novem 58.
Enajsterica 23. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 23. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
08.03.2017 | A
Slovenija 6. v Istri
Slovenska ženska članska reprezentanca je s porazom 1:3 proti Hrvaški sklenila nastop na tradicionalnem pripravljalnem turnirju Istria Women´s Cup 2017. Slovenija je povedla z golom vezistke Dominike Čonč, potem pa so domačinke zadele trikrat in se veselile končnega 5. mesta, Slovenija je šesta.
08.03.2017 | Futsal AA
Osredkar in Štendler vnovič med strelci
Tekme 17. kroga pa Nacional proti Solinu ni odigral, saj je bila tekma prestavljena. V prihodnjih dneh pa bo na Hrvaškem vse v znamenju pokala, kjer se bodo za 1. mesto borili tudi naši legionarji.
07.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 23. kroga
Maribor je v 88. prvoligaškem dvoboju z Gorico vknjižil 50. zmago. Dalibor Volaš, ki je dosegel 80. prvoligaški zadetek, in Darko Zec sta presegla mejo 13 tisoč minut, Elvedin Džinić pa se lahko pohvali z več kot 17 tisoč prvoligaškimi minutami. Nemanja Mitrović je odigral stoto tekmo v PLTS.
Maribor povišal prednost
Nogometaši Gorice so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 2:4 (1:2).
07.03.2017 | NNC Brdo
Uporabniki VDC Kranj na obisku v NNC Brdo
Nacionalni nogometni center Brdo so danes obiskali uporabniki Varstveno delovnega centra Kranj, enote Šenčur, ki so se lahko od blizu seznanili s sodobnimi kapacitetami novega doma slovenskega nogometa.
06.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Gorica - Maribor
Sobotno deževje, ki je razmočilo zelenico, Goričanom in Mariborčanom ni dovolilo igranja nogometa. Tekmeca se bosta tako udarila tri dni kasneje od sprva načrtovanega termina, kakšen bo razplet dvoboja?