Sodniki: | Močnik Perič Aleš , Božič Alen |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 50 |
MNK Proteus Postojna | |||
---|---|---|---|
P |
MNK Proteus Postojna | 3 : 9 | KMN Bronx Škofije |
KMN Bronx Škofije | |||
---|---|---|---|
P |
FC Hiša daril Ptuj | 8 : 4 | KMN Bronx Škofije |
N |
KMN Bronx Škofije | 2 : 2 | FC Hiša daril Ptuj |
Z |
MNK Proteus Postojna | 3 : 9 | KMN Bronx Škofije |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Proteus Postojna | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | ||
KMN Bronx Škofije | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Proteus Postojna | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | ||
KMN Bronx Škofije | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Proteus Postojna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
KMN Bronx Škofije | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22/23 | 1.krog | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 11.11.2022, ob 21.00 | NK Proteus Postojna | - | KMN Bronx Škofije | 2:8 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 01.12.2021, ob 21.00 | MNK Proteus Postojna | - | KMN Bronx Škofije | 3:9 | (0:6) |
1. krog | ||
---|---|---|
KMN MIklavž | 3 : 5 | FC Litija |
ŠD Extrem | 3 : 5 | ŠD Mlinše |
KMN Sevnica | 3 : 6 | Siliko Vrhnika |
KMN Benedikt Slovenske gorice | 0 : 11 | FC Hiša daril Ptuj |
Futsal klub Dobovec | 5 : 0 | Futsal klub Dobrepolje |
Futsal Olimpija | 0 : 4 | KMN Oplast Kobarid |
KIX Ajdovščina | 1 : 7 | KMN Meteorplast Šic bar |
MNK Proteus Postojna | 3 : 9 | KMN Bronx Škofije |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kristjan Čujec | 7 |
Vedran Matošević | 7 | |
3. | Denis Kneževič | 6 |
4. | Uroš Đurič | 5 |
Nikola Jandrić | 5 | |
Teo Turk | 5 | |
7. | Žiga Čeh | 4 |
Tilen Gajser | 4 | |
Timotej Kotnik | 4 | |
10. | Nik Zajc | 3 |
Tine Šturm | 3 | |
Dejan Bojkić | 3 | |
Tilen Cupin | 3 | |
Marin Mandir | 3 | |
Dario Markić | 3 | |
Jure Mezek | 3 | |
Patrik Pasariček | 3 | |
18. | Jediael Mota | 2 |
Paulo Josue Letra Da Costa Ferreira | 2 | |
Alen Ruis | 2 |