Sodniki: | Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Jakopina Peter (1. pomoč), Erker Andrej (2. pomoč) |
Delegat: | Lepej Drago |
Št. gledalcev: | 70 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Fortis Jarenina |
Z |
Šampion | 1 : 2 | Kety Emmi Bistrica |
N |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 1 | Krško Šentjernej |
Z |
Veržej | 1 : 3 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 3 | Aluvar Beltinci |
Aluvar Beltinci | |||
---|---|---|---|
P |
Aluvar Beltinci | 1 : 2 | Krško Šentjernej |
P |
Veržej | 1 : 0 | Aluvar Beltinci |
Z |
Fužinar SIJ Ravne systems | 0 : 4 | Aluvar Beltinci |
P |
Aluvar Beltinci | 0 : 1 | Nafta 1903 |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 3 | Aluvar Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||
ND Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||
ND Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
ND Beltinci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21/22 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 13.04.2022, ob 17.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ND Beltinci | 1:3 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 04.09.2021, ob 16.30 | Kety Emmi Bistrica | - | ND Beltinci | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 8.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.09.2020, ob 15.30 | Kety Emmi Bistrica | - | ND Beltinci | 4:1 | (2:1) |
19/20 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 12.10.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ND Beltinci | 3:3 | (2:1) |
2. krog | ||
---|---|---|
Rogaška - Rogatec | 0 : 2 | Maribor |
Mura | 3 : 0 | Dravograd |
Celje | 4 : 0 | Fortis Jarenina |
Veržej | 2 : 3 | Fužinar SIJ Ravne systems |
Drava Ptuj | 11 : 1 | Šampion |
Aluminij | 1 : 0 | Nafta 1903 |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Krško Šentjernej |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 0 | Aluvar Beltinci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 22 | 64 | |
2 | Drava Ptuj | 22 | 50 | |
3 | Celje | 22 | 45 | |
4 | Aluminij | 22 | 42 | |
5 | Rogaška - Rogatec | 22 | 40 | |
6 | Mura | 22 | 38 | |
7 | Rudar Velenje | 22 | 37 | |
8 | Dravograd | 22 | 21 | |
9 | Fortis Jarenina | 22 | 32 | |
10 | Kety Emmi Bistrica | 22 | 31 | |
11 | Šampion | 22 | 26 | |
12 | Krško Šentjernej | 22 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 22 | 24 | |
14 | Veržej | 22 | 16 | |
15 | Aluvar Beltinci | 22 | 13 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne systems | 22 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tjaš Zec | 25 |
2. | Matija Podgrajšek | 21 |
3. | Lukas Čeh | 20 |
4. | Aleks Repina | 18 |
5. | Alban Veselaj | 17 |
6. | Staš Kraner | 15 |
Andraž Krapec | 15 | |
Gal Kosar | 15 | |
9. | Josip Brundič | 14 |
10. | Filip Pongračić | 12 |
Anej Dorić | 12 | |
Dejan Suhovršnik | 12 | |
Gašper Rečnik | 12 | |
14. | Žan Petrovič | 10 |
15. | Lucas Vočanec | 9 |
Gal Herček | 9 | |
Luka Vodušek | 9 | |
Jaka Jensterle | 9 | |
Lan Husejnović | 9 | |
Jonathan Tobias Rec | 9 |