Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŠD Extrem 2 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 20.september 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Kebelj 7 : 1 KMN Meteorplast
Petek, 20.september 2019 | Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica
Mlinše 7 : 0 Dlan Logatec
Sobota, 21.september 2019 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
MNK Kix Ajdovščina 5 : 6 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 21.september 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
2. krog
KMN Miklavž TBS team24 7 : 5 Futsal klub Kebelj
Petek, 27.september 2019 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
Futsal klub Dobrepolje 3 : 5 ŠD Extrem
Petek, 27.september 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Mlinše 9 : 1 MNK Kix Ajdovščina
Petek, 27.september 2019 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Dlan Logatec 2 : 5 KMN Meteorplast
Sobota, 28.september 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
3. krog
ŠD Extrem 2 : 4 Mlinše
Petek, 4.oktober 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Meteorplast 1 : 5 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 4.oktober 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Kebelj 2 : 7 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 4.oktober 2019 | Slovenske Konjice, Športna dvorana Slovenske Konjice
MNK Kix Ajdovščina 6 : 0 Dlan Logatec
Sobota, 5.oktober 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
4. krog
ŠD Extrem 2 : 9 MNK Kix Ajdovščina
Petek, 11.oktober 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Dobrepolje 4 : 1 KMN Meteorplast
Petek, 11.oktober 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Mlinše 9 : 0 Futsal klub Kebelj
Petek, 11.oktober 2019 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Dlan Logatec 4 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 11.oktober 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
5. krog
ŠD Extrem 5 : 3 Dlan Logatec
Petek, 18.oktober 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Meteorplast 3 : 6 Mlinše
Petek, 18.oktober 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Kebelj 2 : 8 MNK Kix Ajdovščina
Petek, 18.oktober 2019 | Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica
KMN Miklavž TBS team24 5 : 9 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 18.oktober 2019 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
6. krog
ŠD Extrem 2 : 1 Futsal klub Kebelj
Petek, 25.oktober 2019 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
Dlan Logatec 3 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 26.oktober 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
MNK Kix Ajdovščina 1 : 1 KMN Meteorplast
Sobota, 26.oktober 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
Mlinše 7 : 3 KMN Miklavž TBS team24
Sobota, 26.oktober 2019 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
7. krog
KMN Miklavž TBS team24 7 : 5 MNK Kix Ajdovščina
Petek, 8.november 2019 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
Futsal klub Dobrepolje 4 : 2 Mlinše
Petek, 8.november 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal klub Kebelj 7 : 3 Dlan Logatec
Petek, 8.november 2019 | Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica
KMN Meteorplast 3 : 0 ŠD Extrem
Sobota, 9.november 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
8. krog
Futsal klub Dobrepolje 7 : 2 MNK Kix Ajdovščina
Petek, 15.november 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
KMN Miklavž TBS team24 8 : 2 ŠD Extrem
Petek, 15.november 2019 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
KMN Meteorplast 8 : 5 Futsal klub Kebelj
Petek, 15.november 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Dlan Logatec 5 : 6 Mlinše
Sobota, 16.november 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
9. krog
ŠD Extrem 1 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 22.november 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Kebelj 4 : 7 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 22.november 2019 | Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica
KMN Meteorplast 5 : 4 Dlan Logatec
Sobota, 23.november 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
MNK Kix Ajdovščina 3 : 3 Mlinše
Sobota, 23.november 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
10. krog
Futsal klub Dobrepolje 5 : 2 Futsal klub Kebelj
Petek, 29.november 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Mlinše 6 : 6 ŠD Extrem
Petek, 29.november 2019 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Dlan Logatec 1 : 7 MNK Kix Ajdovščina
Sobota, 30.november 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
KMN Miklavž TBS team24 6 : 5 KMN Meteorplast
Petek, 13.december 2019 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
11. krog
KMN Miklavž TBS team24 18 : 4 Dlan Logatec
Petek, 6.december 2019 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
KMN Meteorplast 7 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 6.december 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
MNK Kix Ajdovščina 3 : 2 ŠD Extrem
Sobota, 7.december 2019 | Dobravlje, Športna dvorana Dobravlje
Futsal klub Kebelj 0 : 6 Mlinše
Petek, 13.december 2019 | Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica
12. krog
Futsal klub Dobrepolje 6 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 20.december 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Dlan Logatec 5 : 2 ŠD Extrem
Sobota, 21.december 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
MNK Kix Ajdovščina 7 : 3 Futsal klub Kebelj
Sobota, 21.december 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
Mlinše 4 : 1 KMN Meteorplast
Sobota, 18.januar 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
13. krog
Futsal klub Dobrepolje 8 : 1 Dlan Logatec
Petek, 10.januar 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
KMN Miklavž TBS team24 0 : 1 Mlinše
Petek, 10.januar 2020 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
KMN Meteorplast 3 : 4 MNK Kix Ajdovščina
Petek, 10.januar 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Kebelj 2 : 6 ŠD Extrem
Petek, 17.januar 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
14. krog
ŠD Extrem 4 : 4 KMN Meteorplast
Petek, 24.januar 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Dlan Logatec 9 : 5 Futsal klub Kebelj
Petek, 24.januar 2020 | Logatec, Športna dvorana Logatec
MNK Kix Ajdovščina 3 : 6 KMN Miklavž TBS team24
Sobota, 25.januar 2020 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
Mlinše 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 25.januar 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
15. krog
Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 Dlan Logatec
Petek, 31.januar 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
KMN Miklavž TBS team24 4 : 1 ŠD Extrem
Petek, 31.januar 2020 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
MNK Kix Ajdovščina 1 : 2 KMN Meteorplast
Sobota, 1.februar 2020 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
Mlinše 10 : 2 Futsal klub Kebelj
Sobota, 1.februar 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
16. krog
ŠD Extrem 1 : 10 Futsal klub Dobrepolje
Petek, 7.februar 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Meteorplast 8 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 7.februar 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Dlan Logatec 2 : 1 Mlinše
Petek, 7.februar 2020 | Logatec, Športna dvorana Logatec
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Futsal klub Kebelj
Sobota, 8.februar 2020 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
17. krog
Futsal klub Kebelj TBD Dlan Logatec
Petek, 14.februar 2020 | Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Petek, 14.februar 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
KMN Miklavž TBS team24 2 : 6 MNK Kix Ajdovščina
Sobota, 15.februar 2020 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
Mlinše 4 : 1 ŠD Extrem
Sobota, 15.februar 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
18. krog
KMN Miklavž TBS team24 TBD Futsal klub Kebelj
Petek, 21.februar 2020 | ,
ŠD Extrem 19:30 Dlan Logatec
Petek, 21.februar 2020 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
MNK Kix Ajdovščina 18:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 22.februar 2020 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KMN Meteorplast 19:00 Mlinše
Sobota, 22.februar 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
19. krog
Dlan Logatec 21:00 KMN Meteorplast
Sreda, 26.februar 2020 | Logatec, Športna dvorana Logatec
Futsal klub Kebelj TBD ŠD Extrem
Petek, 28.februar 2020 | ,
Futsal klub Dobrepolje 20:00 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 28.februar 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Mlinše 20:00 MNK Kix Ajdovščina
Sobota, 29.februar 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
20. krog
Futsal klub Dobrepolje TBD Futsal klub Kebelj
Petek, 6.marec 2020 | ,
KMN Miklavž TBS team24 20:00 Mlinše
Petek, 6.marec 2020 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
MNK Kix Ajdovščina 20:00 Dlan Logatec
Petek, 6.marec 2020 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KMN Meteorplast 20:00 ŠD Extrem
Petek, 6.marec 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
21. krog
Futsal klub Kebelj TBD KMN Meteorplast
Petek, 13.marec 2020 | ,
ŠD Extrem 19:30 MNK Kix Ajdovščina
Petek, 13.marec 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Dlan Logatec 21:00 KMN Miklavž TBS team24
Petek, 13.marec 2020 | Logatec, Športna dvorana Logatec
Mlinše 20:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 14.marec 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi



DELI NA