10. krog |  Sodražica, Športna dvorana Sodražica |  26.11.2021

ŠD Extrem

  :  

KMN Miklavž TBS Team 24


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Extrem
P
KMN Sevnica 8 : 3 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 5 : 1 Futsal Olimpija
P
MNK Proteus 3 : 1 ŠD Extrem
P
KMN Miklavž TBS Team 24 5 : 4 ŠD Extrem
P
KIX Ajdovščina 4 : 2 ŠD Extrem
KMN Miklavž TBS Team 24
N
Futsal Olimpija 4 : 4 KMN Miklavž TBS Team 24
N
KMN Miklavž TBS Team 24 3 : 3 MNK Proteus
Z
KMN Miklavž TBS Team 24 5 : 4 ŠD Extrem
Z
KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 2 KIX Ajdovščina
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 7 : 5 KMN Miklavž TBS Team 24


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 10 3 0 7 40
KMN Miklavž 10 7 0 3 42
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 4 2 0 2 19
KMN Miklavž 4 2 0 2 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 6 1 0 5 21
KMN Miklavž 6 5 0 1 28



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 02.10.2021, ob 19.30  KMN Miklavž TBS Team 24 - ŠD Extrem 5:4  (2:3) 
20/21  10.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.04.2021, ob 20.00  ŠD Extrem - KMN Miklavž TBS team24 7:5  (3:1) 
20/21  5.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 17.10.2020, ob 20.00  KMN MIklavž - ŠD Extrem 3:1  (1:0) 
19/20  15.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 31.01.2020, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - ŠD Extrem 4:1  (1:1) 
19/20  8.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 15.11.2019, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - ŠD Extrem 8:2  (2:2) 
19/20  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 20.09.2019, ob 19.30  ŠD Extrem - KMN Miklavž TBS team24 2:4  (1:2) 
18/19  10.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 08.12.2018, ob 18.00  KMN Miklavž TBS Team24 - Extrem Sodražica 5:4  (1:0) 
18/19  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 28.09.2018, ob 19.30  ŠD Extrem - KMN Miklavž 7:1  (0:1) 
17/18  13.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 27.01.2018, ob 19.30  ŠD Extrem - KMN Miklavž TBS Team24 3:4  (2:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 21.10.2017, ob 19.00  KMN Miklavž TBS Team24 - ŠD Extrem 3:9  (2:3) 

10. krog
Futsal Olimpija  :  KMN Benedikt Slovenske gorice
ŠD Extrem  :  KMN Miklavž TBS Team 24
MNK Proteus  :  KIX Ajdovščina

LESTVICA
1 KMN Sevnica 5 12
2 KIX Ajdovščina 6 12
3 KMN Miklavž TBS Team 24 5 8
4 Futsal Olimpija 5 7
5 MNK Proteus 5 5
6 KMN Benedikt Slovenske gorice 5 4
7 ŠD Extrem 5 3

STRELCI
1. David Pipan 6
Domen Ličen 6
3. Jan Fras 5
Kristjan Jordan 5
Sebastijan Drobne 5
6. Andrej Vanceta 4
Aleksander Nedižavec 4
Gregor Pešec 4
Roman Hribar 4
Vojislav Ješić 4
11. Armin Zec 3
Aljaž Bolko 3
Rok Klingsbichl 3
Teotim Hiti 3
Eldin Skopljak 3
Patrick Kolar Robnik 3
Nikola Vidović 3
Goran Petković 3
Vito Miloševič 3
Asmir Sukanović 3

DELI NA