9. krog |  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina |  20.11.2021 ob 18.00

KIX Ajdovščina

  :  

KMN Miklavž TBS Team 24


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KIX Ajdovščina
Z
KMN Benedikt Slovenske gorice 5 : 9 KIX Ajdovščina
Z
KIX Ajdovščina 5 : 1 KMN Sevnica
P
Futsal Olimpija 6 : 4 KIX Ajdovščina
Z
KIX Ajdovščina 5 : 4 MNK Proteus
P
KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 2 KIX Ajdovščina
KMN Miklavž TBS Team 24
N
Futsal Olimpija 4 : 4 KMN Miklavž TBS Team 24
N
KMN Miklavž TBS Team 24 3 : 3 MNK Proteus
Z
KMN Miklavž TBS Team 24 5 : 4 ŠD Extrem
Z
KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 2 KIX Ajdovščina
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 7 : 5 KMN Miklavž TBS Team 24


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KIX Ajdovščina 8 3 0 5 31
KMN Miklavž 8 5 0 3 37
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KIX Ajdovščina 3 2 0 1 15
KMN Miklavž 3 1 0 2 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KIX Ajdovščina 5 1 0 4 16
KMN Miklavž 5 4 0 1 26



Vse medsebojne tekme

21/22  2.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 25.09.2021, ob 20.00  KMN MIklavž - KIX Ajdovščina 4:2  (0:0) 
20/21  9.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 30.03.2021, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - MNK KIX Ajdovščina 10:2  (3:0) 
20/21  4.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 10.10.2020, ob 16.00  KIX Ajdovščina - KMN MIklavž 5:3  (1:2) 
19/20  17.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 15.02.2020, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - MNK Kix Ajdovščina 2:6  (0:4) 
19/20  14.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 25.01.2020, ob 18.00  MNK Kix Ajdovščina - KMN Miklavž TBS team24 3:6  (1:0) 
19/20  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 08.11.2019, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - MNK Kix Ajdovščina 7:5  (5:2) 
18/19  11.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 22.12.2018, ob 20.00  Kix Ajdovščina - KMN Miklavž TBS Team24 7:2  (4:0) 
18/19  2.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 06.10.2018, ob 18.00  KMN Miklavž - Kix Ajdovščina 3:1  (0:1) 

9. krog
KMN Benedikt Slovenske gorice  :  MNK Proteus
KMN Sevnica  :  Futsal Olimpija
KIX Ajdovščina  :  KMN Miklavž TBS Team 24

LESTVICA
1 KMN Sevnica 5 12
2 KIX Ajdovščina 6 12
3 KMN Miklavž TBS Team 24 5 8
4 Futsal Olimpija 5 7
5 MNK Proteus 5 5
6 KMN Benedikt Slovenske gorice 5 4
7 ŠD Extrem 5 3

STRELCI
1. David Pipan 6
Domen Ličen 6
3. Jan Fras 5
Kristjan Jordan 5
Sebastijan Drobne 5
6. Andrej Vanceta 4
Aleksander Nedižavec 4
Gregor Pešec 4
Roman Hribar 4
Vojislav Ješić 4
11. Armin Zec 3
Aljaž Bolko 3
Rok Klingsbichl 3
Teotim Hiti 3
Eldin Skopljak 3
Patrick Kolar Robnik 3
Nikola Vidović 3
Goran Petković 3
Vito Miloševič 3
Asmir Sukanović 3

DELI NA