8. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  16.10.2021 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

3 : 1

Fužinar SIJ Ravne systems


Sodniki: Prelog Blaž (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Loboda Anej (2. pomoč)
Delegat: Brglez Violeta
Št. gledalcev: 50
Kety Emmi Bistrica
12 Ruj Rožman V
2 Marcel Landeker
8 Enej Šoštaršič
10 Peter Rahle
16 Filip Vodovnik K
18 Robin Urban Urlep
20 Marsel Čoh
22 Kimi Adamič
23 Jonathan Tobias Rec
77 Gašper Rečnik
99 Žiga Nipič


Rezervni igralci
1 Vito Fartek V
4 Nik Zupančič
9 Nik Romih
11 Nik Hribernik
17 Urban Šela
29 Jaka Iršič
91 Maj Jelenko

Fužinar SIJ Ravne systems
12 Luka Topolovec V
2 Stefan Vidaković
3 Belmin Bajrektarević
4 Belmin Džebić
5 Filip Praznik
8 Gal Igerc
9 Anej Sedovšek
10 Gal Napečnik K
11 Rok Kert
14 Ian Lesjak
18 Dino Pušnik


Rezervni igralci
1 Manuel Petrović V
6 Gašper Pumpas
13 Anej Rednak
15 Matija Ognjanović
16 Til Guzej

Trener
Andraž Mlakar

Trener
Stanko Božičevič

Sodnik
Blaž Prelog

Zadetki
Gašper Rečnik 1 : 0 18'
Gal Napečnik 1 : 1 31'
Gašper Rečnik 2 : 1 40'
Maj Jelenko 3 : 1 49'

Dogodki
Stefan Vidaković 16'
Menjava Jelenko /  Nipič 48'
Menjava Rednak /  Sedovšek 48'
Menjava Hribernik /  Rečnik 60'
Menjava Pumpas /  Pušnik 60'
Menjava Šela /  Adamič 67'
Menjava Zupančič /  Urlep 68'
Menjava Romih /  Rahle 69'
Menjava Ognjanović /  Igerc 69'

8. krog
Rogaška - Rogatec 3 : 1 Rudar Velenje
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Celje 3 : 0 Krško Šentjernej
Veržej 1 : 5 Drava Ptuj
Fortis Jarenina 1 : 1 Nafta 1903
Aluvar Beltinci 3 : 3 Šampion
Mura 0 : 0 Aluminij
Maribor 6 : 0 Dravograd

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA