8. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  16.10.2021 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

3 : 1

Fužinar SIJ Ravne systems


Sodniki: Prelog Blaž (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Loboda Anej (2. pomoč)
Delegat: Brglez Violeta
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Fortis Jarenina
Z
Šampion 1 : 2 Kety Emmi Bistrica
N
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Krško Šentjernej
Z
Veržej 1 : 3 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 1 : 3 Aluvar Beltinci
Fužinar SIJ Ravne systems
P
Fužinar SIJ Ravne systems 2 : 3 Veržej
P
Fortis Jarenina 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
P
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 4 Aluvar Beltinci
P
Šampion 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
P
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 3 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3 1 1 1 5
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 1 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 3 1 1 1 5
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 1 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0 0 0 0 0
KNK Fužinar, socialno podjetje 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

21/22  16.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 02.04.2022, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Fužinar SIJ Ravne systems 2:2  (0:0) 
21/22  8.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 16.10.2021, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Fužinar SIJ Ravne systems 3:1  (1:1) 
20/21  4.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 29.08.2020, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Fužinar 0:3  (2:0) 

8. krog
Celje 3 : 0 Krško Šentjernej
Veržej 1 : 5 Drava Ptuj
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Rogaška - Rogatec 3 : 1 Rudar Velenje
Fortis Jarenina 1 : 1 Nafta 1903
Aluvar Beltinci 3 : 3 Šampion
Mura 0 : 0 Aluminij
Maribor 6 : 0 Dravograd

LESTVICA
1 Maribor 22 64
2 Drava Ptuj 22 50
3 Celje 22 45
4 Aluminij 22 42
5 Rogaška - Rogatec 22 40
6 Mura 22 38
7 Rudar Velenje 22 37
8 Dravograd 22 21
9 Fortis Jarenina 22 32
10 Kety Emmi Bistrica 22 31
11 Šampion 22 26
12 Krško Šentjernej 22 25
13 Nafta 1903 22 24
14 Veržej 22 16
15 Aluvar Beltinci 22 13
16 Fužinar SIJ Ravne systems 22 8

STRELCI
1. Tjaš Zec 25
2. Matija Podgrajšek 21
3. Lukas Čeh 20
4. Aleks Repina 18
5. Alban Veselaj 17
6. Staš Kraner 15
Andraž Krapec 15
Gal Kosar 15
9. Josip Brundič 14
10. Filip Pongračić 12
Anej Dorić 12
Dejan Suhovršnik 12
Gašper Rečnik 12
14. Žan Petrovič 10
15. Lucas Vočanec 9
Gal Herček 9
Luka Vodušek 9
Jaka Jensterle 9
Lan Husejnović 9
Jonathan Tobias Rec 9

DELI NA