2. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2 |  04.09.2021 ob 11.00

Aluminij

1 : 0

Nafta 1903


Sodniki: Vidovič Patrik (glavni sodnik), Vidovič Filip (1. pomoč), Kovačec Klemen (2. pomoč)
Delegat: Burjan Slavko
Št. gledalcev: 30
Aluminij
31 Aleksej List V
5 Anej Lenart
6 Nik Repnik
7 Staš Kraner
8 Anej Veber
11 Oskar Medved
14 Jaka Nejc Gobec
16 Nikolas Tomasović
18 Lan Drevenšek K
19 Blaž Pišek
20 Tai Luka Modrič


Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
2 Anej Skrbiš
9 Nik Gajšek
10 Mitja Kotnik
13 Nikola Duvnjak
30 Marcel Turk

Nafta 1903
1 Aaron Svetec V
2 Maj Rusjan
4 Adem Horvat
5 Fabian Novak
6 Alen Kepe
9 Bruno Vlah K
10 Mario Novak
14 Tin Kuhar
18 Neo Vida
21 Domen Pamič
24 Maks Vršič


Rezervni igralci
12 Tim Herženjak V
3 Lan Gjuran
7 Viktor Becze
11 Teo Kirbiš
15 Zsombor Markó
16 Edvin Torhač
19 Adam Somi

Trener
Marko Nešić

Trener
Matej Nemec

Sodnik
Patrik Vidovič

Zadetki
Marcel Turk 1 : 0 64'

Dogodki
Menjava Gajšek /  Lenart 36'
Menjava Šmigoc /  List 36'
Menjava Skrbiš /  Veber 41'
Menjava Becze /  Novak 57'
Menjava Kotnik /  Gajšek 59'
Menjava Turk /  Gobec 59'
Menjava Gjuran /  Kuhar 66'
Menjava Kirbiš /  Vida 66'
Mario Novak 67'
Nik Repnik 70'

2. krog
Aluminij 1 : 0 Nafta 1903
Drava Ptuj 11 : 1 Šampion
Mura 3 : 0 Dravograd
Rogaška - Rogatec 0 : 2 Maribor
Veržej 2 : 3 Fužinar SIJ Ravne systems
Celje 4 : 0 Fortis Jarenina
Rudar Velenje 0 : 2 Krško Šentjernej
Kety Emmi Bistrica 1 : 0 Aluvar Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Lukas Čeh 11
Dejan Suhovršnik 11
Andraž Krapec 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Filip Pongračić 6
Anej Kerec 6
Lucas Vočanec 6
18. Jaka Žerjav 5
Gal Herček 5
Sebastian Pilih 5

DELI NA