14. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  09.11.2019 ob 14.00

Maribor

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Aluminij
Mura
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 0 Aluminij
Z
Mura 2 : 1 Jarenina
Z
Krško 1 : 3 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 7 7 0 0 22
Mura 7 0 0 7 3
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 3 3 0 0 12
Mura 3 0 0 3 1
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 4 4 0 0 10
Mura 4 0 0 4 2



Vse medsebojne tekme

19/20  1.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2019, ob 11.00  Mura - Maribor 1:2  (1:2) 
18/19  19.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.04.2019, ob 11.00  Maribor - Mura 1:0  (1:0) 
18/19  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 15.09.2018, ob 11.00  Mura - Maribor 0:2  (0:0) 
17/18  25.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.05.2018, ob 11.00  Mura - Maribor 0:3  (0:2) 
17/18  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Maribor - Mura 5:1  (3:1) 
16/17  17.krog  MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 18.03.2017, ob 11.00  Mura - Maribor 1:3  (0:1) 
16/17  4.krog  Ljudski vrt-umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00  Maribor - Mura 6:0  (3:0) 

14. krog
Jarenina  :  Krško
Maribor  :  Mura
Šampion  :  Aluminij
Drava Dakinda Ptuj  :  Kety Emmi Bistrica
Rudar Velenje  :  A2S Celje
Vipoll Veržej  :  MB Tabor
Dravograd  :  Aluvar Gančani Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Drava Dakinda Ptuj 6 12
4 Rudar Velenje 5 10
5 Mura 6 10
6 Aluminij 6 9
7 Krško 4 9
8 Šampion 6 9
9 Jarenina 6 9
10 A2S Celje 4 7
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 5 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Vito Smodič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3
19. Sabur Ali 2
Luka Poredoš 2

DELI NA