14. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  09.11.2019 ob 11.00

Maribor

3 : 1

Mura

Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Ivanovič Uroš (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Maribor 1 : 0 Krško
Z
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor
Mura
Z
Fortis Jarenina 0 : 2 Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 8 8 0 0 25
Mura 8 0 0 8 4
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 4 4 0 0 15
Mura 4 0 0 4 2
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 4 4 0 0 10
Mura 4 0 0 4 2



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 11.00  Maribor - Mura 3:1  (1:0) 
19/20  1.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2019, ob 11.00  Mura - Maribor 1:2  (1:2) 
18/19  19.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.04.2019, ob 11.00  Maribor - Mura 1:0  (1:0) 
18/19  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 15.09.2018, ob 11.00  Mura - Maribor 0:2  (0:0) 
17/18  25.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.05.2018, ob 11.00  Mura - Maribor 0:3  (0:2) 
17/18  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Maribor - Mura 5:1  (3:1) 
16/17  17.krog  MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 18.03.2017, ob 11.00  Mura - Maribor 1:3  (0:1) 
16/17  4.krog  Ljudski vrt-umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00  Maribor - Mura 6:0  (3:0) 

14. krog
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Vipoll Veržej 1 : 0 MB Tabor
Dravograd 2 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Fortis Jarenina 1 : 2 Krško
Maribor 3 : 1 Mura
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Kety Emmi Bistrica
Šampion 0 : 3 Aluminij

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA