Sodniki: | Jerič Anže (glavni sodnik), Flajnik Bine (1. pomoč), Florjančič Karin (2. pomoč) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: | 80 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
N |
Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Koper |
P |
Ilirija Extra-Lux | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Sij Acroni Jesenice | 5 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Domžale |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 3 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Koper |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 4 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 0 | Sij Acroni Jesenice |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 41 | 18 | 11 | 12 | 74 | ||
Koper | 41 | 12 | 11 | 18 | 54 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 22 | 10 | 8 | 4 | 45 | ||
Koper | 22 | 4 | 8 | 10 | 26 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 19 | 8 | 3 | 8 | 29 | ||
Koper | 19 | 8 | 3 | 8 | 28 |
22/23 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 01.04.2023, ob 11.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 4:2 | (2:1) |
22/23 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 17.09.2022, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 19.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 03.05.2022, ob 18.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 03.11.2021, ob 18.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 17.30 | Triglav Kranj | - | Koper | 2:3 | (0:2) |
19/20 | 15.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 1:2 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 17.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 7:1 | (1:1) |
18/19 | 21.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 10.30 | Triglav Kranj | - | Koper | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 29.09.2018, ob 15.30 | Koper | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 17.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 10.00 | Triglav Kranj | - | Koper | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 30.08.2017, ob 17.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 01.04.2017, ob 11.00 | NOGA Triglav | - | Koper | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 10.09.2016, ob 11.00 | Koper | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:2) |
15/16 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 19.03.2016, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 5.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 05.09.2015, ob 11.00 | - | Koper | 0:3 | (0:2) | |
14/15 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 26.04.2015, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 8.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 20.09.2014, ob 11.00 | - | Koper | 1:2 | (0:0) | |
13/14 | 26.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 10.05.2014, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 11.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 05.10.2013, ob 11.00 | - | Koper | 4:1 | (2:1) | |
12/13 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 23.03.2013, ob 15.30 | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
12/13 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 25.08.2012, ob 18.30 | - | Triglav Kranj | 0:5 | (0:2) | |
11/12 | 30.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.06.2012, ob 11.00 | - | Koper | 1:1 | (1:0) | |
11/12 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 13.11.2011, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 3:1 | (2:1) | |
10/11 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 02.04.2011, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) | |
10/11 | 7.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 18.09.2010, ob 16.30 | - | Koper | 3:1 | (1:1) | |
09/10 | 28.krog | ŠRC Bonifika, Koper, 22.05.2010, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:1) | |
09/10 | 13.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 30.10.2009, ob 14.00 | - | Koper | 3:2 | (1:0) | |
08/09 | 29.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 24.05.2009, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) | |
08/09 | 14.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.11.2008, ob 12.00 | - | Koper | 2:1 | (0:1) | |
07/08 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.05.2008, ob 11.00 | - | Koper | 2:1 | (1:0) | |
07/08 | 9.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 07.10.2007, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 14.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 12.11.2006, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:1) | |
06/07 | 1.krog | Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 12.08.2006, ob 18.00 | - | Koper | 4:2 | (3:1) | |
05/06 | 25.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 21.05.2006, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 0:6 | (0:2) | |
05/06 | 12.krog | Kranj - umetna trava, 30.10.2005, ob 11.30 | - | Koper | 1:1 | (1:1) | |
04/05 | 16.krog | Koper-igrišče z umetno travo, 26.03.2005, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:2) | |
04/05 | 3.krog | Kranj, 29.08.2004, ob 14.30 | - | Koper | 9:0 | (4:0) | |
03/04 | 18.krog | Koper, 10.04.2004, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) | |
03/04 | 5.krog | Kranj, 07.09.2003, ob 14.00 | - | Koper | 5:2 | (2:0) | |
02/03 | 24.krog | Kranj, Mestni stadion, 10.05.2003, ob 12:00 | - | Koper | 1:1 | (0:0) | |
02/03 | 11.krog | Koper, 27.10.2002, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 3:0 | (1:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Krka | 3 : 0 | Sij Acroni Jesenice |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Koper |
Interblock | 0 : 5 | Olimpija Ljubljana |
Jadran Dekani | 0 : 5 | Domžale |
Bravo Publikum | 3 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Brinje Grosuplje | 5 : 0 | Jadran Železničar |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Koper | 16 | 42 | |
2 | Krka | 16 | 41 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 16 | 37 | |
4 | Domžale | 16 | 35 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 34 | |
6 | Brinje Grosuplje | 16 | 29 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 16 | 24 | |
8 | Gorica | 16 | 24 | |
9 | Jadran Železničar | 16 | 14 | |
10 | Jadran Dekani | 16 | 12 | |
11 | Sij Acroni Jesenice | 16 | 11 | |
12 | Triglav Kranj | 16 | 10 | |
13 | Kalcer Radomlje | 16 | 7 | |
14 | Interblock | 16 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lucas Mačak | 18 |
2. | Aleks Ristić | 15 |
3. | Tian Kujović | 13 |
Tilen Kovačič | 13 | |
5. | Lan Hribar | 11 |
Mark Šerbec | 11 | |
7. | Jakob Pečjak | 10 |
Nejc Velepič | 10 | |
Patrik Katič | 10 | |
10. | Tin Štricelj | 9 |
11. | Jon Švigelj | 8 |
Jaša Drobnjak | 8 | |
Luka Majić | 8 | |
Beno Selan | 8 | |
15. | Jaka Cerk | 7 |
Kristijan Bandur | 7 | |
Tim Jurman | 7 | |
18. | Taj Krupić | 6 |
Dejan Jelić | 6 | |
Edmond Imeraj | 6 |