7. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT |  22.09.2019 ob 11.00

Brinje Grosuplje

0 : 2

Koper

Sodniki: Bernot Žan (glavni sodnik), Kravanja Jan (1. pomoč), Zajc Rok (2. pomoč)
Delegat: Dasović Dragan
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
P
Olimpija Ljubljana 3 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 5 : 0 Jadran Železničar
Z
Gorica 0 : 3 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 6 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Interblock
Koper
Z
Koper 3 : 1 Bravo Publikum
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Koper
Z
Kalcer Radomlje 1 : 2 Koper
Z
Ilirija Extra-Lux 2 : 4 Koper
Z
Koper 4 : 0 Sij Acroni Jesenice


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 9 3 1 5 11
Koper 9 5 1 3 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 5 1 1 3 3
Koper 5 3 1 1 8
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 4 2 0 2 8
Koper 4 2 0 2 8



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 22.09.2019, ob 11.00  Brinje Grosuplje - Koper 0:2  (0:1) 
18/19  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00  Koper - Brinje Grosuplje 0:4  (0:1) 
18/19  7.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.09.2018, ob 18.00  Brinje Grosuplje - Koper 3:1  (1:0) 
17/18  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 25.04.2018, ob 19.00  Koper - Brinje Grosuplje 2:3  (1:0) 
17/18  7.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 16.09.2017, ob 11.00  Brinje Grosuplje - Koper 0:4  (0:2) 
16/17  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 12.03.2017, ob 11.00  Koper - Brinje Grosuplje 2:1  (2:0) 
16/17  3.krog  ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 28.08.2016, ob 11.00  Brinje Grosuplje - Koper 0:0  (0:0) 
11/12  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 26.04.2012, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
11/12  9.krog  Grosuplje, Grosuplje, 01.10.2011, ob 15.30  - 0:1  (0:0) 

7. krog
Krka 8 : 0 Kalcer Radomlje
Jadran Dekani 0 : 1 Bravo Publikum
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Domžale
Interblock 0 : 2 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 0 : 2 Koper
Gorica 5 : 1 Ilirija Extra-Lux
Jadran Železničar 2 : 0 Sij Acroni Jesenice

LESTVICA
1 Koper 16 42
2 Krka 16 41
3 Olimpija Ljubljana 16 37
4 Domžale 16 35
5 Bravo Publikum 16 34
6 Brinje Grosuplje 16 29
7 Ilirija Extra-Lux 16 24
8 Gorica 16 24
9 Jadran Železničar 16 14
10 Jadran Dekani 16 12
11 Sij Acroni Jesenice 16 11
12 Triglav Kranj 16 10
13 Kalcer Radomlje 16 7
14 Interblock 16 1

STRELCI
1. Lucas Mačak 18
2. Aleks Ristić 15
3. Tian Kujović 13
Tilen Kovačič 13
5. Lan Hribar 11
Mark Šerbec 11
7. Jakob Pečjak 10
Nejc Velepič 10
Patrik Katič 10
10. Tin Štricelj 9
11. Jon Švigelj 8
Jaša Drobnjak 8
Luka Majić 8
Beno Selan 8
15. Jaka Cerk 7
Kristijan Bandur 7
Tim Jurman 7
18. Taj Krupić 6
Dejan Jelić 6
Edmond Imeraj 6

DELI NA