Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Križman Simon (glavni sodnik), Sitar Filip (1. pomoč), Kramberger Nejc (2. pomoč) |
Delegat: | Rižnar Stanislav |
Št. gledalcev: | 40 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 0 : 1 | Mura |
Z |
Jarenina | 0 : 5 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 7 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
A2S Celje | 0 : 5 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 10 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 8 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 0 | Šampion |
P |
Aluminij | 7 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 10 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Maribor | 14 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 40 | 24 | 6 | 10 | 98 | ||
Rudar Velenje | 40 | 10 | 6 | 24 | 42 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 15 | 2 | 2 | 57 | ||
Rudar Velenje | 19 | 2 | 2 | 15 | 18 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 21 | 9 | 4 | 8 | 41 | ||
Rudar Velenje | 21 | 8 | 4 | 9 | 24 |
22/23 | 24.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.05.2023, ob 16.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 7:0 | (3:0) |
22/23 | 11.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 13.10.2022, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 19.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 16.04.2022, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:7 | (0:2) |
21/22 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.09.2021, ob 18.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 2:1 | (2:0) |
20/21 | 8.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.09.2020, ob 19.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 6:2 | (3:1) |
18/19 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.04.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 17.10.2018, ob 18.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.04.2018, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:5 | (0:2) |
17/18 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.09.2017, ob 18.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 6:1 | (2:0) |
16/17 | 23.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:1 | (0:1) |
16/17 | 10.krog | Velenje, Umetna trava, 08.10.2016, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:2 | (0:0) |
15/16 | 24.krog | Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 15.05.2016, ob 14.30 | - | Aluminij | 0:6 | (0:2) | |
15/16 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.10.2015, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 17.krog | Velenje, umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 4.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.08.2014, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 17.krog | Kidrilčevo, NK Aluminij - umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (1:0) | |
13/14 | 2.krog | Velenje, umetna trava, 11.09.2013, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:3 | (2:0) | |
12/13 | 27.krog | Velenje, Umetna trava, 26.05.2013, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:4 | (1:2) | |
12/13 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 14.10.2012, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 5:2 | (1:0) | |
11/12 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.03.2012, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
11/12 | 4.krog | Velenje, Glavno igrišče, 27.08.2011, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:2) | |
10/11 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.05.2011, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 5:4 | (2:3) | |
10/11 | 13.krog | Velenje, Ob jezeru, 27.10.2010, ob 15.00 | - | Aluminij | 2:2 | (0:1) | |
09/10 | 16.krog | Velenje, Velenje-Umetna trava, 21.11.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:0 | (3:0) | |
09/10 | 1.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:0) | |
08/09 | 27.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.05.2009, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
08/09 | 12.krog | Velenje, umetna trava, 26.10.2008, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
07/08 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 06.05.2008, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (3:0) | |
07/08 | 9.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 07.10.2007, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
06/07 | 18.krog | Velenje, Velenje - umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 5.krog | Kidričevo, Kidričevo, 10.09.2006, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 25.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 20.05.2006, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 12.krog | Kidričevo, 29.10.2005, ob 10.00 | - | Rudar Velenje | 4:1 | (1:0) | |
04/05 | 17.krog | Velenje-igrišče z umetno travo, 02.04.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:0) | |
04/05 | 4.krog | Kidričevo, 04.09.2004, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (2:0) | |
03/04 | 17.krog | Kidričevo, 13.04.2004, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
03/04 | 4.krog | Velenje, 30.08.2003, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) | |
02/03 | 15.krog | Velenje, 16.11.2002, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
02/03 | 2.krog | Kidričevo, 23.08.2002, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 0:4 | (0:3) |
24. krog | ||
---|---|---|
Roho VBO | 3 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Šampion | 0 : 3 | A2S Celje |
Dravograd | 1 : 3 | Rogaška |
Brežice 1919 | 0 : 4 | Krško Šentjernej |
Aluminij | 7 : 0 | Rudar Velenje |
Drava Ptuj | 6 : 1 | Jarenina |
Maribor | 5 : 3 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vid Tramšek | 29 |
2. | Tilen Letonja | 28 |
3. | Tian Nai Koren | 27 |
4. | Jaša Maričić | 26 |
5. | Gal Napečnik | 24 |
6. | Timotej Pucelj | 23 |
7. | Gal Herček | 20 |
8. | Florijan Mežnar | 18 |
Nejc Viher | 18 | |
10. | Alin Mujaković | 16 |
Maks Horvat | 16 | |
12. | Jan Kovačič | 15 |
Tai Luka Modrič | 15 | |
Jure Kosi | 15 | |
Rok Dvojmoč | 15 | |
16. | Peter Rahle | 14 |
17. | Anže Rakovec | 13 |
Žan Meško | 13 | |
19. | Nejc Bencak | 12 |
Luka Adrinek | 12 |