Sodniki: | Zupanič Nik (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Križman Simon (2. pomoč) |
Delegat: | Rižnar Stanislav |
Št. gledalcev: | 1 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Drava Ptuj |
N |
Rogaška - Rogatec | 2 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 4 : 1 | Mura |
Z |
Rudar Velenje | 0 : 7 | Aluminij |
Z |
Dravograd | 0 : 2 | Aluminij |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Drava Ptuj |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Maribor |
P |
Celje | 1 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 8 : 0 | Dravograd |
Z |
Drava Ptuj | 3 : 2 | Rogaška - Rogatec |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 20 | 16 | 2 | 2 | 69 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 20 | 2 | 2 | 16 | 10 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 11 | 8 | 2 | 1 | 37 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 11 | 1 | 2 | 8 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Aluminij | 9 | 8 | 0 | 1 | 32 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 |
22/23 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.03.2023, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (1:0) |
22/23 | 6.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 08.09.2022, ob 16.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:5 | (0:2) |
21/22 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.05.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (0:1) |
21/22 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 09.10.2021, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:2 | (0:2) |
20/21 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2020, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.11.2019, ob 14.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 21.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:1 | (1:1) |
17/18 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.04.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (3:0) |
17/18 | 8.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 17.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 19.03.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:0 | (3:0) |
16/17 | 4.krog | Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 31.08.2016, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:5 | (0:1) |
15/16 | 26.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 28.05.2016, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:4 | (0:1) | |
15/16 | 13.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2015, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 6:0 | (2:0) | |
14/15 | 19.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 04.04.2015, ob 13.30 | - | Aluminij | 0:6 | (0:3) | |
14/15 | 6.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.09.2014, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 8:0 | (4:0) | |
13/14 | 23.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.04.2014, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:1 | (1:0) | |
13/14 | 8.krog | Ptuj, Umetna trava, 14.09.2013, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:5 | (0:3) | |
12/13 | 29.krog | Ptuj, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:2 | (2:0) | |
12/13 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 16.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:1 | (1:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
Fužinar SIJ Ravne systems | 1 : 3 | Rogaška - Rogatec |
Dravograd | 3 : 2 | Aluvar Beltinci |
Aluminij | 0 : 2 | Drava Ptuj |
Maribor | 8 : 0 | Veržej |
Krško Šentjernej | 2 : 2 | Kety Emmi Bistrica |
Rudar Velenje | 2 : 0 | Mura |
Nafta 1903 | 0 : 3 | Celje |
Šampion | 0 : 1 | Fortis Jarenina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 22 | 64 | |
2 | Drava Ptuj | 22 | 50 | |
3 | Celje | 22 | 45 | |
4 | Aluminij | 22 | 42 | |
5 | Rogaška - Rogatec | 22 | 40 | |
6 | Mura | 22 | 38 | |
7 | Rudar Velenje | 22 | 37 | |
8 | Dravograd | 22 | 21 | |
9 | Fortis Jarenina | 22 | 32 | |
10 | Kety Emmi Bistrica | 22 | 31 | |
11 | Šampion | 22 | 26 | |
12 | Krško Šentjernej | 22 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 22 | 24 | |
14 | Veržej | 22 | 16 | |
15 | Aluvar Beltinci | 22 | 13 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne systems | 22 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tjaš Zec | 25 |
2. | Matija Podgrajšek | 21 |
3. | Lukas Čeh | 20 |
4. | Aleks Repina | 18 |
5. | Alban Veselaj | 17 |
6. | Staš Kraner | 15 |
Andraž Krapec | 15 | |
Gal Kosar | 15 | |
9. | Josip Brundič | 14 |
10. | Filip Pongračić | 12 |
Anej Dorić | 12 | |
Dejan Suhovršnik | 12 | |
Gašper Rečnik | 12 | |
14. | Žan Petrovič | 10 |
15. | Lucas Vočanec | 9 |
Gal Herček | 9 | |
Luka Vodušek | 9 | |
Jaka Jensterle | 9 | |
Lan Husejnović | 9 | |
Jonathan Tobias Rec | 9 |