5. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT |  07.09.2019 ob 11.00

Aluminij

4 : 0

Fortis Jarenina

Sodniki: Zupanič Nik (glavni sodnik), Zagoršek Ljubo (1. pomoč), Kovačec Klemen (2. pomoč)
Delegat: Rižnar Stanislav
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Krško 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Šampion 0 : 3 Aluminij
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 0 : 2 Mura
P
Dravograd 2 : 0 Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 1 : 2 Krško
N
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 2 Fortis Jarenina
P
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 25 14 4 7 56
Jarenina 25 7 4 14 27
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 13 9 1 3 36
Jarenina 13 3 1 9 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 12 5 3 4 20
Jarenina 12 4 3 5 15



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 07.09.2019, ob 11.00  Aluminij - Jarenina 4:0  (2:0) 
13/14  18.krog  Jarenina, Jarenina, 15.03.2014, ob 11.00  - 0:3  (0:2) 
13/14  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.08.2013, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  16.krog  Jarenina, Jarenina, 10.11.2012, ob 11.00  - 1:2  (0:2) 
12/13  1.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 11.08.2012, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
11/12  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.04.2012, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
11/12  8.krog  Jarenina, NK Jarenina, 24.09.2011, ob 11.00  - 0:3  (0:3) 
10/11  22.krog  Jarenina, NK Jarenina, 03.04.2011, ob 11.00  - 4:2  (2:0) 
10/11  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ-naravna trava, 18.09.2010, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
09/10  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.04.2010, ob 11.00  - 2:1  (0:0) 
09/10  7.krog  Jarenina, NK Jarenina, 19.09.2009, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
08/09  29.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.05.2009, ob 17.00  - 0:2  (0:0) 
08/09  14.krog  Jarenina, Jarenina, 08.11.2008, ob 10.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  26.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 30.05.2008, ob 17.00  - 6:0  (3:0) 
07/08  13.krog  Jarenina, Jarenina, 03.11.2007, ob 11.00  - 1:2  (0:2) 
06/07  14.krog  Jarenina, Jarenina, 11.11.2006, ob 11.00  - 3:2  (2:1) 
06/07  1.krog  Kidričevo, Kidričevo, 29.08.2006, ob 17.30  - 2:0  (0:0) 
05/06  18.krog  Kidričevo - umetna trava, 01.04.2006, ob 16.00  - 2:2  (1:2) 
05/06  5.krog  Jarenina, 10.09.2005, ob 10.00  - 1:0  (0:0) 
04/05  16.krog  Na igrišču v Šentilju, 26.03.2005, ob 11.00  - 2:2  (0:1) 
04/05  3.krog  Kidričevo, 28.08.2004, ob 10.00  - 9:1  (4:0) 
03/04  23.krog  Jarenina, 15.05.2004, ob 12.30  - 0:3  (0:0) 
03/04  10.krog  Kidričevo, 12.10.2003, ob 11.00  - 1:0  (1:0) 
02/03  14.krog  Jarenina, 09.11.2002, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
02/03  1.krog  Kidričevo, 20.08.2002, ob 17.00  - 2:4  (1:1) 

5. krog
Aluminij 4 : 0 Fortis Jarenina
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
MB Tabor 0 : 4 Maribor
Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
A2S Celje 0 : 3 Krško

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA