Sodniki: | Založnik Vito (glavni sodnik), Ivanovič Uroš (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč) |
Delegat: | Brglez Violeta |
Št. gledalcev: | 60 |
MB Tabor | |||
---|---|---|---|
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | MB Tabor |
P |
MB Tabor | 0 : 2 | Rudar Velenje |
P |
Vipoll Veržej | 1 : 0 | MB Tabor |
P |
Dravograd | 4 : 1 | MB Tabor |
P |
MB Tabor | 1 : 4 | Aluvar Gančani Beltinci |
Drava Dakinda Ptuj | |||
---|---|---|---|
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | MB Tabor |
P |
A2S Celje | 5 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 1 | Aluminij |
P |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 |
19/20 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.11.2019, ob 14.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | NK MB Tabor | 2:2 | (1:1) |
19/20 | 3.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 31.08.2019, ob 11.00 | MB Tabor | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 18.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 31.03.2019, ob 11.00 | MB Tabor | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (2:0) |
18/19 | 5.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK MB Tabor | 1:3 | (1:2) |
15/16 | 24.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 14.05.2016, ob 13.00 | - | NK MB Tabor | 1:2 | (1:1) | |
15/16 | 11.krog | Maribor, ŠP Tabor, 17.10.2015, ob 15.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (2:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 2 : 0 | Šampion |
MB Tabor | 0 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 4 | Maribor |
Dravograd | 3 : 0 | Vipoll Veržej |
Mura | 2 : 1 | Fortis Jarenina |
Aluminij | 0 : 1 | Krško |
Aluvar Gančani Beltinci | 2 : 3 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |