1.krog 15.08.2020 
ob 11.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Jesenice 1 : 6 Bravo
2.krog 22.08.2020 
ob 15.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 2 : 0 Primorje
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 1 : 1 Bravo
4.krog 29.08.2020 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 1 : 0 Triglav Kranj
5.krog 06.09.2020 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 3 Bravo
6.krog 12.09.2020 
ob 11.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 1 : 1 Olimpija Ljubljana
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 3 : 2 Bravo
8.krog 23.09.2020 
ob 16.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 3 : 1 Tinex Šenčur
9.krog 26.09.2020 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 4 : 0 Bravo
10.krog 03.10.2020 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 1 : 0 Krka
11.krog 10.10.2020 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 0 Bravo
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Slovan : Bravo
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Bravo : Koper
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Gorica : Bravo
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Bravo : Sij Acroni Jesenice
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Primorje : Bravo
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Bravo : Jadran Dekani
19.krog     Triglav Kranj : Bravo
20.krog     Bravo : Jadran Železničar
21.krog     Olimpija Ljubljana : Bravo
22.krog     Bravo : Domžale
23.krog     Tinex Šenčur : Bravo
24.krog     Bravo : Brinje Grosuplje
25.krog     Krka : Bravo
26.krog     Bravo : Ilirija Extra-Lux
28.krog     Bravo : Slovan
29.krog     Koper : Bravo
30.krog     Bravo : Gorica
BRAVO

Stadion: Športni park Šiška Ljubljana
Milčinskega 2
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nk-bravo.si
www: www.nk-bravo.si

STRELCI
1. Jaša Kožman 6
2. Edi Midžan 3
3. Tais Šabotić 2
Jure Judež 2
5. Tijan Lakić 1
Matic Nedić 1
Eroll Šabanaj 1
Luka Močiler 1
Kobi Bajc 1
Dominik Drobnič 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA

0