1.krog 16.08.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 8 : 1 Primorje
2.krog 22.08.2020 
ob 11.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 0 : 3 Gorica
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 1 : 2 Olimpija Ljubljana
4.krog 29.08.2020 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 3 : 0 Gorica
5.krog 06.09.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 2 : 0 Krka
7.krog 20.09.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 3 : 3 Koper
8.krog 23.09.2020 
ob 15.30
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice 1 : 0 Gorica
9.krog 27.09.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 3 : 0 Jadran Dekani
10.krog 04.10.2020 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 2 Gorica
11.krog 11.10.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 0 : 3 Domžale
12.krog 17.10.2020 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
13.krog 25.10.2020 
ob 11.00
  Gorica : Ilirija Extra-Lux
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Slovan : Gorica
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Gorica : Bravo
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Primorje : Gorica
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Gorica : Triglav Kranj
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Olimpija Ljubljana : Gorica
19.krog     Gorica : Tinex Šenčur
20.krog     Krka : Gorica
22.krog     Koper : Gorica
23.krog     Gorica : Sij Acroni Jesenice
24.krog     Jadran Dekani : Gorica
25.krog     Gorica : Jadran Železničar
26.krog     Domžale : Gorica
27.krog     Gorica : Brinje Grosuplje
28.krog     Ilirija Extra-Lux : Gorica
29.krog     Gorica : Slovan
30.krog     Bravo : Gorica
GORICA

Stadion: Športni park
Bazoviška ulica 4
5000 Nova Gorica
tel: 05/333 40 86
fax: 05/333 40 87
email: info@nd-gorica.com
www: www.nd-gorica.com

STRELCI
1. David Pejičić 8
2. Taj Rožič Šuligoj 6
3. Romeo Bric 3
4. Noel Lozej 2
5. Maks Veličkov 1
Maj Blažič 1
Ahmed Nalo 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA

0