1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock Ljubljana 1 : 2 Jadran-Železničar
2.krog 21.08.2019 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Interblock Ljubljana
3.krog 31.08.2019 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock Ljubljana 0 : 6 Domžale
4.krog 04.09.2019 
ob 18.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice 1 : 0 Interblock Ljubljana
5.krog 17.10.2019 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 1 Interblock
6.krog 14.09.2019 
ob 13.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 8 : 0 Interblock Ljubljana
7.krog 22.09.2019 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum 2 : 0 Interblock Ljubljana
9.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 0 : 4 Krka
10.krog 12.10.2019 
ob 16.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 1 : 0 Interblock
11.krog 20.10.2019 
ob 17.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 0 : 0 Interblock
12.krog 27.10.2019 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Interblock
13.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Interblock
14.krog 10.11.2019 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar : Interblock
15.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Olimpija Ljubljana
16.krog 23.11.2019 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Interblock
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Sij Acroni Jesenice
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Ilirija Extra-Lux
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Koper
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj : Interblock
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Bravo Publikum
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Interblock
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Jadran Dekani
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Kalcer Radomlje
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Brinje Grosuplje
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Gorica
INTERBLOCK

Stadion: ŽŠD Ljubljana
Tesovnikova 54
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nkinterblock.com
www: www.nkinterblock.com

STRELCI
1. Mihajlo Pavlović 2
2. Jan Drenik 1

LESTVICA
1 Krka 11 30
2 Koper 11 27
3 Domžale 11 26
4 Bravo Publikum 11 25
5 Olimpija Ljubljana 11 24
6 Brinje Grosuplje 11 17
7 Ilirija Extra-Lux 11 17
8 Gorica 11 16
9 Jadran Dekani 11 11
10 Triglav Kranj 11 9
11 Jadran Železničar 11 7
12 Kalcer Radomlje 11 6
13 Sij Acroni Jesenice 11 5
14 Interblock 11 1




DELI NA