1.krog 16.08.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj 1 : 3 Mura
2.krog 22.08.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 9 : 0 Nafta 1903
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 0 : 5 Mura
4.krog 29.08.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 5 : 1 VOC Celje
5.krog 14.10.2020 
ob 15.30
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar 0 : 5 Mura
6.krog 21.10.2020 
ob 18.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 1 : 7 Mura
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 3 : 0 Beltinci
8.krog 23.09.2020 
ob 15.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 7 : 0 Mura
9.krog 26.09.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 2 : 0 Vipoll Veržej
10.krog 04.10.2020 
ob 11.00
ŠRC Dobrava – igrišče z UT  Dravinja 1 : 10 Mura
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 4 : 0 Šampion
12.krog 17.10.2020 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 0 : 2 Mura
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Mura : Fortis Jarenina
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Rudar Velenje : Mura
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Mura : Aluminij
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Mura : Drava Ptuj
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Nafta 1903 : Mura
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Mura : Krško
19.krog     VOC Celje : Mura
20.krog     Mura : Fužinar
21.krog     Mura : Kety Emmi Bistrica
22.krog     Beltinci : Mura
23.krog     Mura : Maribor
24.krog     Vipoll Veržej : Mura
25.krog     Mura : Dravinja
26.krog     Šampion : Mura
27.krog     Mura : Dravograd
28.krog     Fortis Jarenina : Mura
29.krog     Mura : Rudar Velenje
30.krog     Aluminij : Mura
MURA

Stadion: Mestni stadion Fazanerija
Kopališka ulica 45
9000 Murska Sobota
tel:
fax:
email: info@nsmura.si
www: www.nsmura.si

STRELCI
1. Aljaž Vogrinčič 16
2. David Vidmajer 13
3. Jakob Nejc Ružič 8
4. Tian Kosi 4
Oliver Ignjič 4
Anej Roman Leljak 4
7. Nejc Sečkar 3
8. Bine Anželj 2
9. Gašper Fišer 1

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3




DELI NA