1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 6 : 0 Šampion
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 0 Aluminij
3.krog 31.08.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 0 : 1 Krško
4.krog 04.09.2019 
ob 17.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 3 : 0 Aluminij
5.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Aluminij 4 : 0 Jarenina
6.krog 14.09.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
7.krog 21.09.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 1 : 0 Aluminij
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 6 : 0 MB Tabor
9.krog 08.10.2019 
ob 16.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 Aluminij
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 3 : 0 Dravograd
11.krog 20.10.2019 
ob 10.30
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 0 : 2 Aluminij
12.krog 27.10.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
13.krog 13.11.2019 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
14.krog 09.11.2019 
ob 11.30
Stadion Olimp Celje  Šampion 0 : 3 Aluminij
15.krog 17.11.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 1 Maribor
16.krog 24.11.2019 
ob 13.30
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 0 : 2 Aluminij
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Mura
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Športni park Jarenina  Jarenina : Aluminij
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica : Aluminij
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : A2S Celje
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : Aluminij
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Aluvar Gančani Beltinci
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Aluminij
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Vipoll Veržej
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Aluminij
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Drava Dakinda Ptuj
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. Črt Vuković 13
2. Luka Brodnjak 9
3. Luka Pučnik 6
4. Matevž Šega 5
5. Anej Dukarič 3
6. Matej Rozman 2
7. Matej Kotnik 1
Lan Mesarič 1
Tine Karo 1
Sašo Lovrec 1

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4




DELI NA