Sodniki: | Kodrič Domen (glavni sodnik), Vodnjov Jakob (1. pomoč), Kokolj Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Trope Bogdan |
Št. gledalcev: | 50 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
FC Koper | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 4 : 2 | Sava Kranj |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | ND Bilje |
Z |
NK Šenčur | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
ND Primorje | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 1 : 4 | ND Primorje |
N |
ND Primorje | 2 : 2 | Arne Tabor 69 |
N |
Krka | 3 : 3 | ND Primorje |
P |
ND Primorje | 0 : 3 | Slovan |
P |
FC Koper | 1 : 0 | ND Primorje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | ||
Primorje | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | ||
Primorje | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | ||
Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
19/20 | 11.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.10.2019, ob 13.30 | ND Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 2.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 25.08.2019, ob 15.30 | NK Brinje Grosuplje | - | Primorje | 3:1 | (0:1) |
18/19 | 22.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 17.04.2019, ob 15.00 | ND Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:1 | (1:0) |
18/19 | 18.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.03.2019, ob 12.00 | Brinje Grosuplje | - | Primorje | 2:2 | (1:1) |
18/19 | 9.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 07.10.2018, ob 11.00 | ND Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 21.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 20.04.2018, ob 17.00 | NK Brinje Grosuplje | - | Primorje | 6:0 | (2:0) |
17/18 | 17.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Primorje | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 11.00 | Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:0 | (1:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 0 : 2 | Arne Tabor 69 |
Krka | 1 : 0 | Sava Kranj |
FC Koper | 4 : 1 | NK Šenčur |
Slovan | 0 : 1 | ND Bilje |
Brinje Grosuplje | 2 : 2 | ND Primorje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |