Lestvica strelcev
izbrana
sezona

G 11m
1. Tilen Kovačič Krka 8
2. Jakob Ledinek Lozej Vitanest Bilje 7
3. Uroš Stojnić Roltek Dob 6 (1)
Rok Tomažič Šobec Lesce 6 (2)
Dejan Jelić Krka 6
4. Patrik Katič Krka 5 (1)
Suvad Muratović Šobec Lesce 5
5. Jure Kepic Roltek Dob 4 (1)
Tin Šabić Interblock 4 (1)
Žiga Jerman Šobec Lesce 4
Timon Jagodic Šenčur 4 (2)
Roan Jusufspahić Elta Izola 4 (1)
6. Vid Rupnik Tabor Klančar Žerjavi 3
Antonio Marjanica Šenčur 3
Ijan Ukovič Elta Izola 3
Haris Bičakčić Roltek Dob 3
Marcel Kušar Interblock 3
Tim Cerar Labys Mengo 28 3
7. Žan Lipoglavšek ATET Dren Vrhnika 2 (1)
Mark Gliha Krka 2
Edvin Javor Interblock 2
Manuel Hladnik Vitanest Bilje 2
Gašper Korenč ATET Dren Vrhnika 2
Jan Kobav Roltek Dob 2
Marko Avdić Interblock 2
Luka Čop ATET Dren Vrhnika 2
Blinard Nimani Elta Izola 2
Tilen Starc Tabor Klančar Žerjavi 2
Enej Jarkovič Krka 2
Matej Pograjc Arne Tabor 69 2
Nick Bizjak Batistič Vitanest Bilje 2
8. Elija Forčesin Vitanest Bilje 1
Nik Preradović Vitanest Bilje 1 (1)
Tadej Vižin Vitanest Bilje 1
Rok Ražman Tabor Klančar Žerjavi 1
Ajdin Šabić Elta Izola 1
Rok Božič Tabor Klančar Žerjavi 1
Marko Furlan Tabor Klančar Žerjavi 1 (1)
Jakob Geister Šobec Lesce 1
Matic Humerca Šobec Lesce 1 (1)
Tilen Malkoč Tabor Klančar Žerjavi 1
Nik Veršnjak Roltek Dob 1
David Šimnovec Šenčur 1
Tim Fister Šobec Lesce 1
Adnan Vilić Arne Tabor 69 1
Jaka Cerk ATET Dren Vrhnika 1
Davud Ahmetović Arne Tabor 69 1
Kristijan Bandur Roltek Dob 1
Denis Brajko Tabor Klančar Žerjavi 1
Urban Kukanja Vitanest Bilje 1
Robert Pranjić Elta Izola 1
Martin Jankovič Roltek Dob 1
Eldin Koštić Interblock 1
Matic Pristav Arne Tabor 69 1
Taj Krupić Roltek Dob 1
Damir Zukić ATET Dren Vrhnika 1
Kristian Erčulj Arne Tabor 69 1
Svit Timotej Svalina ATET Dren Vrhnika 1
Svit Bartolj Krka 1
Damir Gromilić Labys Mengo 28 1 (1)
Filip Novakovič Interblock 1
Mike Gorišek Roltek Dob 1
Kal Dominik Lambergar Interblock 1
Urs Poropat ATET Dren Vrhnika 1
Tadej Brecelj Primorje eMundia 1
Dušan Ignjatović Interblock 1
Arijan Ružnić Labys Mengo 28 1
Nderim Sallahi Šenčur 1
Andrej Hribljan Arne Tabor 69 1
Emilio Putzu Tabor Klančar Žerjavi 1
Zafirmamy Jeremia Solomon Eddy Tabor Klančar Žerjavi 1
Luka Dukić Arne Tabor 69 1
Din Bašić Primorje eMundia 1 (1)
Lukas Božič Primorje eMundia 1


Avtogoli

1. Svit Timotej Svalina ATET Dren Vrhnika 1
Staš Koren Šenčur 1
Rio Prostor Labys Mengo 28 1



DELI NA