Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Bilje 0 : 1 Vrhnika
Sobota, 12.avgust 2023 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Primorje 1 : 1 Tabor Sežana
Sobota, 12.avgust 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
IB 1975 Ljubljana 4 : 0 Arne Tabor 69
Sobota, 12.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 13.avgust 2023 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Jadran Dekani 0 : 4 Roltek Dob
Nedelja, 13.avgust 2023 | Dekani, Športni park Dekani
2. krog
Vrhnika 1 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 20.avgust 2023 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Arne Tabor 69 2 : 4 AH Vrtač Triglav Kranj
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
Roltek Dob 1 : 1 Tabor Sežana
Nedelja, 20.avgust 2023 | Dob, Športni park Dob
Jadran Dekani 1 : 1 Bilje
Nedelja, 20.avgust 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 8 : 0 Primorje
Sreda, 30.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
3. krog
AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 0 Vrhnika
Petek, 25.avgust 2023 | Kranj, Športni center Kranj
Primorje 0 : 1 Arne Tabor 69
Sobota, 26.avgust 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
IB 1975 Ljubljana 0 : 5 Jadran Dekani
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Bilje 2 : 3 Roltek Dob
Sobota, 26.avgust 2023 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Tabor Sežana 0 : 8 Kalcer Radomlje
Nedelja, 27.avgust 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
4. krog
Vrhnika 1 : 0 Primorje
Sobota, 2.september 2023 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Bilje 2 : 1 IB 1975 Ljubljana
Sobota, 2.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Roltek Dob 0 : 2 Kalcer Radomlje
Nedelja, 3.september 2023 | Dob, Športni park Dob
Arne Tabor 69 2 : 1 Tabor Sežana
Nedelja, 3.september 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
Jadran Dekani 3 : 3 AH Vrtač Triglav Kranj
Nedelja, 3.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
5. krog
Primorje 4 : 0 Jadran Dekani
Sobota, 9.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 2 : 0 Arne Tabor 69
Sobota, 9.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
IB 1975 Ljubljana 0 : 3 Roltek Dob
Sobota, 9.september 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 1 Bilje
Nedelja, 10.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
Tabor Sežana 1 : 1 Vrhnika
Nedelja, 10.september 2023 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
6. krog
Roltek Dob 1 : 1 Arne Tabor 69
Sreda, 13.september 2023 | Dob, Športni park Dob
Vrhnika 0 : 3 Kalcer Radomlje
Sreda, 13.september 2023 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Jadran Dekani 1 : 4 Tabor Sežana
Sreda, 13.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Bilje 3 : 0 Primorje
Sreda, 13.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
IB 1975 Ljubljana 1 : 2 AH Vrtač Triglav Kranj
Sreda, 13.september 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
7. krog
Primorje 2 : 4 IB 1975 Ljubljana
Sobota, 16.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Tabor Sežana 0 : 1 Bilje
Nedelja, 17.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Kalcer Radomlje 3 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 17.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Arne Tabor 69 2 : 1 Vrhnika
Nedelja, 17.september 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 2 Roltek Dob
Nedelja, 17.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
8. krog
Bilje 2 : 4 Kalcer Radomlje
Sobota, 23.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
IB 1975 Ljubljana 0 : 1 Tabor Sežana
Sobota, 23.september 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Roltek Dob 1 : 1 Vrhnika
Sobota, 23.september 2023 | Dob, Športni park Dob
AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 2 Primorje
Sobota, 23.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Jadran Dekani 0 : 2 Arne Tabor 69
Sobota, 23.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
9. krog
Primorje 3 : 2 Roltek Dob
Sobota, 30.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
Tabor Sežana 1 : 3 AH Vrtač Triglav Kranj
Sobota, 30.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Vrhnika 1 : 1 Jadran Dekani
Nedelja, 1.oktober 2023 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Kalcer Radomlje 7 : 2 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 1.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Arne Tabor 69 2 : 0 Bilje
Nedelja, 1.oktober 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
10. krog
Kalcer Radomlje 3 : 0 AH Vrtač Triglav Kranj
Sobota, 7.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Tabor Sežana 2 : 2 Primorje
Sobota, 7.oktober 2023 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Roltek Dob 1 : 1 Jadran Dekani
Sobota, 7.oktober 2023 | Dob, Športni park Dob
Arne Tabor 69 0 : 1 IB 1975 Ljubljana
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
Vrhnika 1 : 1 Bilje
Nedelja, 8.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
11. krog
Primorje 0 : 4 Kalcer Radomlje
Sobota, 14.oktober 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
AH Vrtač Triglav Kranj 4 : 0 Arne Tabor 69
Sobota, 14.oktober 2023 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
IB 1975 Ljubljana 0 : 1 Vrhnika
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Bilje 3 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 15.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Tabor Sežana 0 : 2 Roltek Dob
Sreda, 8.november 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
12. krog
Kalcer Radomlje 2 : 0 Tabor Sežana
Sobota, 21.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Jadran Dekani 3 : 1 IB 1975 Ljubljana
Sobota, 21.oktober 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Arne Tabor 69 1 : 1 Primorje
Sobota, 21.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Roltek Dob 0 : 2 Bilje
Nedelja, 22.oktober 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Vrhnika 3 : 3 AH Vrtač Triglav Kranj
Nedelja, 26.november 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
13. krog
Primorje 2 : 2 Vrhnika
Sobota, 28.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Tabor Sežana 7 : 0 Arne Tabor 69
Sobota, 28.oktober 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
IB 1975 Ljubljana 1 : 2 Bilje
Sobota, 28.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 29.oktober 2023 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 1 : 3 Roltek Dob
Nedelja, 29.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
14. krog
Roltek Dob 5 : 1 IB 1975 Ljubljana
Sobota, 4.november 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Vrhnika 2 : 1 Tabor Sežana
Nedelja, 5.november 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
Bilje 0 : 4 AH Vrtač Triglav Kranj
Nedelja, 5.november 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Jadran Dekani 2 : 0 Primorje
Nedelja, 5.november 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Arne Tabor 69 2 : 7 Kalcer Radomlje
Sreda, 8.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
15. krog
Primorje 0 : 1 Bilje
Sobota, 11.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Arne Tabor 69 2 : 5 Roltek Dob
Nedelja, 12.november 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
Kalcer Radomlje 3 : 1 Vrhnika
Nedelja, 12.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Tabor Sežana 1 : 1 Jadran Dekani
Nedelja, 12.november 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 12.november 2023 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
16. krog
Roltek Dob 4 : 3 AH Vrtač Triglav Kranj
Sobota, 18.november 2023 | Dob, Športni park Dob
Bilje 6 : 1 Tabor Sežana
Sobota, 18.november 2023 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
IB 1975 Ljubljana 1 : 1 Primorje
Sobota, 18.november 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Vrhnika 4 : 1 Arne Tabor 69
Sobota, 18.november 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
Jadran Dekani 0 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.november 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
17. krog
Primorje 2 : 3 AH Vrtač Triglav Kranj
Sobota, 9.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Arne Tabor 69 1 : 1 Jadran Dekani
Sobota, 9.marec 2024 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
Tabor Sežana 0 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 10.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Vrhnika 0 : 1 Roltek Dob
Nedelja, 10.marec 2024 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bilje
Nedelja, 10.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
18. krog
Roltek Dob 3 : 0 Primorje
Sobota, 16.marec 2024 | Dob, Športni park Dob
IB 1975 Ljubljana 0 : 6 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
AH Vrtač Triglav Kranj 4 : 0 Tabor Sežana
Sobota, 16.marec 2024 | Kranj, Športni center Kranj
Jadran Dekani 2 : 1 Vrhnika
Nedelja, 17.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Bilje 7 : 2 Arne Tabor 69
Nedelja, 17.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
19. krog
Kalcer Radomlje 1 : 0 Arne Tabor 69
Sobota, 23.marec 2024 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 0 Vrhnika
Sobota, 23.marec 2024 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
IB 1975 Ljubljana 0 : 0 Primorje
Sobota, 23.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Bilje 3 : 0 Tabor Sežana
Sobota, 23.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Roltek Dob 3 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 24.marec 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
20. krog
Primorje 2 : 1 Roltek Dob
Sobota, 30.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
Vrhnika 0 : 2 Bilje
Sobota, 30.marec 2024 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Tabor Sežana 2 : 4 Kalcer Radomlje
Sobota, 30.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Jadran Dekani 1 : 0 AH Vrtač Triglav Kranj
Sobota, 30.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
IB 1975 Ljubljana 0 : 5 Arne Tabor 69
Ponedeljek, 1.april 2024 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
21. krog
Bilje 1 : 0 Jadran Dekani
Sobota, 6.april 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Roltek Dob 1 : 0 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 7.april 2024 | Dob, Športni park Dob
Kalcer Radomlje 1 : 0 Vrhnika
Nedelja, 7.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Arne Tabor 69 2 : 3 Tabor Sežana
Nedelja, 7.april 2024 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 0 Primorje
Torek, 9.april 2024 | Kranj, Športni center Kranj
22. krog
Primorje 1 : 1 Bilje
Sobota, 13.april 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
IB 1975 Ljubljana 1 : 4 AH Vrtač Triglav Kranj
Sobota, 13.april 2024 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Vrhnika 1 : 1 Tabor Sežana
Nedelja, 14.april 2024 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Jadran Dekani 3 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 14.april 2024 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Roltek Dob 3 : 0 Arne Tabor 69
Nedelja, 14.april 2024 | Dob, Športni park Dob
23. krog
Kalcer Radomlje 3 : 0 Primorje
Sreda, 17.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Bilje 2 : 0 IB 1975 Ljubljana
Sobota, 20.april 2024 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Tabor Sežana 0 : 5 Jadran Dekani
Sobota, 20.april 2024 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Arne Tabor 69 0 : 5 Vrhnika
Nedelja, 21.april 2024 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 4 Roltek Dob
Nedelja, 21.april 2024 | Kranj, Športni center Kranj
24. krog
AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 0 Arne Tabor 69
Sreda, 24.april 2024 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
IB 1975 Ljubljana 1 : 6 Kalcer Radomlje
Sobota, 27.april 2024 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 3 : 1 Vrhnika
Sobota, 27.april 2024 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Roltek Dob 1 : 1 Bilje
Sobota, 27.april 2024 | Dob, Športni park Dob
Primorje 2 : 1 Tabor Sežana
Sreda, 8.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
25. krog
Kalcer Radomlje 2 : 0 Roltek Dob
Sobota, 4.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Bilje 1 : 2 AH Vrtač Triglav Kranj
Nedelja, 5.maj 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Vrhnika 1 : 1 Primorje
Nedelja, 5.maj 2024 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Tabor Sežana 1 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 5.maj 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Arne Tabor 69 1 : 4 Jadran Dekani
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
26. krog
IB 1975 Ljubljana 1 : 1 Vrhnika
Sobota, 11.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Primorje 6 : 1 Jadran Dekani
Sobota, 11.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Bilje 2 : 2 Arne Tabor 69
Nedelja, 12.maj 2024 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2 Kalcer Radomlje
Nedelja, 12.maj 2024 | Kranj, Športni center Kranj
Roltek Dob 5 : 3 Tabor Sežana
Nedelja, 12.maj 2024 | Dob, Športni park Dob
27. krog
Arne Tabor 69 4 : 1 Primorje
Sreda, 15.maj 2024 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
Tabor Sežana 1 : 2 AH Vrtač Triglav Kranj
Sobota, 18.maj 2024 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Vrhnika 12:00 Roltek Dob
Nedelja, 19.maj 2024 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Kalcer Radomlje 17:00 Bilje
Nedelja, 19.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Jadran Dekani 18:00 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 19.maj 2024 | Dekani, Športni park Dekani



DELI NA