Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Primorje 3 : 0 Šobec Lesce
Nedelja, 14.avgust 2022 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Triglav Kranj 4 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 14.avgust 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Šenčur 1 : 0 Tabor Sežana Adriaplan
Nedelja, 14.avgust 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
Roltek Dob 3 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 14.avgust 2022 | Dob, Športni park Dob
Ivančna Gorica 2 : 6 Dren Vrhnika
Nedelja, 14.avgust 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
2. krog
IB 1975 Ljubljana 5 : 0 Ivančna Gorica
Sobota, 20.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
Jadran Dekani 1 : 0 Šobec Lesce
Nedelja, 21.avgust 2022 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Dren Vrhnika 3 : 2 Primorje
Nedelja, 21.avgust 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Tabor Sežana Adriaplan 1 : 4 Roltek Dob
Nedelja, 21.avgust 2022 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Triglav Kranj 0 : 2 Šenčur
Nedelja, 21.avgust 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
3. krog
Primorje 0 : 1 IB 1975 Ljubljana
Sobota, 27.avgust 2022 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Šobec Lesce 0 : 0 Dren Vrhnika
Nedelja, 28.avgust 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Šenčur 3 : 1 Jadran Dekani
Nedelja, 28.avgust 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
Roltek Dob 5 : 2 Triglav Kranj
Nedelja, 28.avgust 2022 | Dob, Športni park Dob
Ivančna Gorica 0 : 1 Tabor Sežana Adriaplan
Nedelja, 28.avgust 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
4. krog
Šenčur 1 : 1 Roltek Dob
Sreda, 31.avgust 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
Jadran Dekani 6 : 2 Dren Vrhnika
Sreda, 31.avgust 2022 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
IB 1975 Ljubljana 3 : 0 Šobec Lesce
Sreda, 31.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Tabor Sežana Adriaplan 2 : 1 Primorje
Sreda, 31.avgust 2022 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Triglav Kranj 3 : 2 Ivančna Gorica
Sreda, 31.avgust 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
5. krog
Primorje 2 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 3.september 2022 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
Dren Vrhnika 1 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 4.september 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Šobec Lesce 3 : 1 Tabor Sežana Adriaplan
Nedelja, 4.september 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Roltek Dob 2 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 4.september 2022 | Dob, Športni park Dob
Ivančna Gorica 2 : 2 Šenčur
Nedelja, 4.september 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
6. krog
Roltek Dob 3 : 0 Ivančna Gorica
Sobota, 10.september 2022 | Dob, Športni park Dob
Jadran Dekani 1 : 3 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 11.september 2022 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Tabor Sežana Adriaplan 1 : 4 Dren Vrhnika
Nedelja, 11.september 2022 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Triglav Kranj 2 : 1 Šobec Lesce
Nedelja, 11.september 2022 | Kranj, Športni center Kranj
Šenčur 5 : 1 Primorje
Nedelja, 11.september 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
7. krog
IB 1975 Ljubljana 3 : 0 Tabor Sežana Adriaplan
Nedelja, 18.september 2022 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Šobec Lesce 1 : 2 Šenčur
Nedelja, 18.september 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Dren Vrhnika 3 : 0 Triglav Kranj
Nedelja, 18.september 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Ivančna Gorica 3 : 2 Jadran Dekani
Nedelja, 18.september 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
Primorje 0 : 2 Roltek Dob
Sreda, 5.oktober 2022 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
8. krog
Roltek Dob 3 : 1 Šobec Lesce
Sobota, 24.september 2022 | Dob, Športni park Dob
Ivančna Gorica 1 : 1 Primorje
Nedelja, 25.september 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
Jadran Dekani 0 : 1 Tabor Sežana Adriaplan
Nedelja, 25.september 2022 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Triglav Kranj 0 : 4 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 25.september 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Šenčur 4 : 0 Dren Vrhnika
Nedelja, 25.september 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
9. krog
IB 1975 Ljubljana 1 : 0 Šenčur
Sobota, 1.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Tabor Sežana Adriaplan 1 : 1 Triglav Kranj
Nedelja, 2.oktober 2022 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Šobec Lesce 3 : 1 Ivančna Gorica
Nedelja, 2.oktober 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Dren Vrhnika 0 : 0 Roltek Dob
Nedelja, 2.oktober 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Primorje 0 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 2.oktober 2022 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
10. krog
IB 1975 Ljubljana 1 : 2 Roltek Dob
Sobota, 8.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 2 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 8.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Dren Vrhnika 0 : 3 Ivančna Gorica
Nedelja, 9.oktober 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Šobec Lesce 2 : 2 Primorje
Nedelja, 9.oktober 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Tabor Sežana Adriaplan 0 : 3 Šenčur
Nedelja, 9.oktober 2022 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
11. krog
Primorje 1 : 2 Dren Vrhnika
Sobota, 15.oktober 2022 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Roltek Dob 3 : 1 Tabor Sežana Adriaplan
Sobota, 15.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
Šenčur 5 : 0 Triglav Kranj
Nedelja, 16.oktober 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
Ivančna Gorica 2 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 16.oktober 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
Šobec Lesce 1 : 2 Jadran Dekani
Nedelja, 16.oktober 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
12. krog
IB 1975 Ljubljana 3 : 0 Primorje
Sobota, 22.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Triglav Kranj 0 : 1 Roltek Dob
Sobota, 22.oktober 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Tabor Sežana Adriaplan 1 : 0 Ivančna Gorica
Nedelja, 23.oktober 2022 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 1 : 5 Šenčur
Nedelja, 23.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Dren Vrhnika 2 : 2 Šobec Lesce
Sreda, 9.november 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
13. krog
Primorje 0 : 3 Tabor Sežana Adriaplan
Sobota, 29.oktober 2022 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
Roltek Dob 0 : 1 Šenčur
Sobota, 29.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
Dren Vrhnika 2 : 2 Jadran Dekani
Nedelja, 30.oktober 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Šobec Lesce 0 : 3 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 30.oktober 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Ivančna Gorica 0 : 2 Triglav Kranj
Nedelja, 30.oktober 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
14. krog
IB 1975 Ljubljana 3 : 0 Dren Vrhnika
Sobota, 5.november 2022 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Šenčur 7 : 3 Ivančna Gorica
Nedelja, 6.november 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
Triglav Kranj 1 : 0 Primorje
Nedelja, 6.november 2022 | Kranj, Športni center Kranj
Tabor Sežana Adriaplan 2 : 0 Šobec Lesce
Nedelja, 6.november 2022 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 1 : 0 Roltek Dob
Nedelja, 6.november 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
15. krog
IB 1975 Ljubljana 2 : 2 Jadran Dekani
Sobota, 12.november 2022 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Primorje 1 : 2 Šenčur
Nedelja, 13.november 2022 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
Dren Vrhnika 3 : 2 Tabor Sežana Adriaplan
Nedelja, 13.november 2022 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Šobec Lesce 0 : 0 Triglav Kranj
Nedelja, 13.november 2022 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Ivančna Gorica 1 : 3 Roltek Dob
Nedelja, 13.november 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
16. krog
Triglav Kranj 3 : 0 Dren Vrhnika
Sobota, 19.november 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Jadran Dekani 3 : 1 Ivančna Gorica
Sobota, 19.november 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Roltek Dob 4 : 3 Primorje
Nedelja, 20.november 2022 | Dob, Športni park Dob
Šenčur 5 : 0 Šobec Lesce
Nedelja, 20.november 2022 | Šenčur, Športni park Šenčur
Tabor Sežana Adriaplan 2 : 1 IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 20.november 2022 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
17. krog
Tabor Sežana Adriaplan TBD Jadran Dekani
Nedelja, 12.marec 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
IB 1975 Ljubljana TBD Triglav Kranj
Nedelja, 12.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Dren Vrhnika TBD Šenčur
Nedelja, 12.marec 2023 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Šobec Lesce TBD Roltek Dob
Nedelja, 12.marec 2023 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Primorje TBD Ivančna Gorica
Nedelja, 12.marec 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
18. krog
Jadran Dekani TBD Primorje
Nedelja, 19.marec 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Ivančna Gorica TBD Šobec Lesce
Nedelja, 19.marec 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
Roltek Dob TBD Dren Vrhnika
Nedelja, 19.marec 2023 | Dob, Športni park Dob
Šenčur TBD IB 1975 Ljubljana
Nedelja, 19.marec 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Triglav Kranj TBD Tabor Sežana Adriaplan
Nedelja, 19.marec 2023 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT



DELI NA