Sodniki: | Vogrinčič Blaž (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Nemet Slavko (2. pomoč) |
Delegat: | Kokol Miro |
Št. gledalcev: | 30 |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
Nafta 1903 | 2 : 1 | Miklavž |
N |
Veržej | 0 : 0 | Nafta 1903 |
Z |
Nafta 1903 | 10 : 2 | Jarenina |
Z |
Šmartno 1928 | 0 : 7 | Nafta 1903 |
Z |
Nafta 1903 | 3 : 0 | Šampion |
Mb Tabor | |||
---|---|---|---|
Z |
Mb Tabor | 2 : 0 | Jarenina |
Z |
Šmartno 1928 | 1 : 2 | Mb Tabor |
P |
Mb Tabor | 0 : 3 | Šampion |
P |
KETY EMMI Bistrica | 3 : 2 | Mb Tabor |
P |
Rudar Velenje | 5 : 0 | Mb Tabor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Lendava 1903 | 9 | 6 | 0 | 3 | 19 | ||
NK MB Tabor | 9 | 3 | 0 | 6 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | ||
NK MB Tabor | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | ||
NK MB Tabor | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 |
23/24 | 13.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 29.10.2023, ob 13.00 | Novogradnje MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:3 | (0:1) |
23/24 | 4.krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana, 02.09.2023, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 4:2 | (1:1) |
21/22 | 16.krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 18.09.2021, ob 14.00 | MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 11.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.05.2021, ob 15.30 | MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:2 | (0:0) |
19/20 | 8.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 28.09.2019, ob 11.00 | NK Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 23.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 27.04.2019, ob 15.00 | NK MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 11.krog | Lendava, Športni park Lendava, 20.10.2018, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 5:3 | (3:3) |
18/19 | 2.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 25.08.2018, ob 15.00 | NK MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (0:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 2 : 0 | Mb Tabor |
Miklavž | 3 : 0 | Šmartno 1928 |
Krško | 1 : 0 | Šampion |
Rudar Velenje | 8 : 0 | Hajdina |
NŠ Dravograd | 1 : 3 | KETY EMMI Bistrica |
Veržej | 3 : 0 | Jarenina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
2 | Rudar Velenje | 22 | 47 | |
3 | Krško | 22 | 44 | |
4 | NŠ Dravograd | 22 | 42 | |
5 | Šampion | 22 | 37 | |
6 | Veržej | 22 | 32 | |
7 | Jarenina | 22 | 31 | |
8 | KETY EMMI Bistrica | 22 | 30 | |
9 | Mb Tabor | 22 | 28 | |
10 | Miklavž | 22 | 25 | |
11 | Šmartno 1928 | 22 | 8 | |
12 | Hajdina | 22 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Zamuda | 26 |
2. | Tarik Abbas | 19 |
3. | Elmir Avdić | 17 |
4. | Nal Lan Koren | 15 |
5. | Nik Pirc | 13 |
6. | Nik Brence | 12 |
Gregor Petek | 12 | |
Ermal Memaj | 12 | |
9. | Anej Horvat | 11 |
10. | Jon Košat | 10 |
Gal Stojko Krevzel | 10 | |
12. | Adin Jahić | 9 |
Tai Obreza | 9 | |
Tai Meze | 9 | |
Leon Šiljeg | 9 | |
Lun Grizold | 9 | |
17. | Matjaž Sep | 8 |
18. | Leon Kamničar | 7 |
Marck Ropoša | 7 | |
Lukas Kocmut | 7 |