Lestvica strelcev
izbrana
sezona

G 11m
1. Anej Damjanovič Drava Ptuj 16
2. Tomaž Brdik Krško 14 (1)
3. Matic Ločičnik Dravograd 12 (2)
4. Florijan Mežnar Rudar Velenje 10
5. Miha Bajs NK Brežice 1919 9
6. Aleksej Sedič MB Tabor 8 (3)
Gal Stojko Krevzel Šampion 8
7. Ermal Memaj Šampion 7 (1)
8. Matija Podgrajšek Šampion 6
Lan Husejnović Rudar Velenje 6 (1)
Miha Brus Veržej 6
Lukas Čeh Drava Ptuj 6
Marko Voda Drava Ptuj 6
9. Leander Mark Zelenko NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 5
Leon Uranek Dravograd 5 (1)
Jaka Baznik Krško 5
10. Nejc Šteharnik Dravograd 4
Anej Skrbiš NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 4
Matej Velkner NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 4
Andraž Krapec Veržej 4
Martin Marinkovič Borovnik Drava Ptuj 4
Aljaž Ajdišek NK Brežice 1919 4 (1)
11. Anej Repič Drava Ptuj 3
Nejc Zorko NK Brežice 1919 3
Gal Mauko MB Tabor 3
Luka Matjašič Drava Ptuj 3
Nejc Kop MB Tabor 3 (1)
Jani Verstovšek Šampion 3
Filip Petkovič Veržej 3 (2)
Lovro Potočnik Rudar Velenje 3
Ajas Halilović Rudar Velenje 3 (2)
Aleks Korošec NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 3 (2)
Teo Hudovernik Dravograd 3
Anže Podojsteršek Fužinar SIJ Ravne Systems 3
Lan Zajc Krško 3
12. Metod Angeli Fužinar SIJ Ravne Systems 2 (1)
Nejc Planšak Fužinar SIJ Ravne Systems 2
Ali Kasami Dravograd 2
Mark Muhar Krško 2
Domen Pacek Krško 2
Tomaž Dover Fužinar SIJ Ravne Systems 2
Gašper Rečnik NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 2
Tjaž Šalamun NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 2 (2)
Jan Pauman NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 2
Luka Horvat Veržej 2
Lamar Sulejmanović Rudar Velenje 2
Luka Petek Veržej 2 (2)
Jure Boršič MB Tabor 2
Filip Stegu Šampion 2
Sebastian Pilih Šampion 2
Denis Kosi MB Tabor 2
Aleks Repina Drava Ptuj 2
Enej Kramberger Drava Ptuj 2
Kiar Vertič Drava Ptuj 2
Žiga Hervol NK Brežice 1919 2
Gaj Hvalec NK Brežice 1919 2
Amil Limani NK Brežice 1919 2
13. Bratanič Anej NK Brežice 1919 1
Jan Pušnik Drava Ptuj 1
Mark Ostrelič NK Brežice 1919 1
Maks Zlatič NK Brežice 1919 1
Juš Lovše NK Brežice 1919 1 (1)
Luka Šalamun Jarc MB Tabor 1
Eric Rodošek MB Tabor 1
Mitja Zelko Veržej 1
Blendi Shala Rudar Velenje 1
Prokhor Biedariev Rudar Velenje 1
Nikolaj Vladušić Rudar Velenje 1
Jon Zorko Kotnik Rudar Velenje 1
Anej Tamše- Marinič Rudar Velenje 1
Luka Daničić Rudar Velenje 1
Stevo Krejić Rudar Velenje 1
Neo Mrkonjić Rudar Velenje 1
Enej Trajbarič Veržej 1
Gal Kuzma Veržej 1
Anej Vesel Veržej 1
Jaka Nejc Gobec NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA 1
Rok Kert Dravograd 1
Pino Novak Dravograd 1
Žiga Skrube Dravograd 1
Gal Igerc Fužinar SIJ Ravne Systems 1
Anej Rednak Fužinar SIJ Ravne Systems 1
Belmin Bajrektarević Fužinar SIJ Ravne Systems 1
Anže Kopar Krško 1
Florim Kelmendi Dravograd 1
Jaka Vidmar Dravograd 1
Anže Pažek Dravograd 1
Adin Ahmetović Fužinar SIJ Ravne Systems 1
Andraž Sotelšek Krško 1
Nejc Pirc Krško 1
Nik Kmetič Krško 1
Staš Petek Šampion 1
Luka Brkić Šampion 1
Maks Novak Šampion 1
Lan Grčar Šampion 1
Matevž Grmšek Šampion 1
Anej Pudgar Šampion 1
Ermal Bajrami MB Tabor 1
Anel Tabaković MB Tabor 1
Marko Beljić MB Tabor 1


Avtogoli

1. Belmin Džebić Fužinar SIJ Ravne Systems 2
2. Adin Ahmetović Fužinar SIJ Ravne Systems 1
Anej Rednak Fužinar SIJ Ravne Systems 1
Metod Angeli Fužinar SIJ Ravne Systems 1
Aleks Repina Drava Ptuj 1
Isak Hankić Rudar Velenje 1
Leon Uranek Dravograd 1



DELI NA