Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Žekš Aleš (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Kapun Matej (2. pomoč) |
Delegat: | Fartelj Janez |
Št. gledalcev: | 50 |
NK Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
P |
NK Nafta 1903 | 1 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
NK Šampion | 2 : 1 | NK Nafta 1903 |
N |
NK Nafta 1903 | 0 : 0 | NK Vipoll Veržej |
P |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 1 | NK Nafta 1903 |
P |
NŠ Dravograd | 2 : 1 | NK Nafta 1903 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 3 | NK Šampion |
P |
NK Vipoll Veržej | 2 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
NŠ Dravograd | 3 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 1 | NK Nafta 1903 |
P |
NK Jarenina | 3 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Lendava 1903 | 17 | 10 | 1 | 6 | 34 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 17 | 6 | 1 | 10 | 25 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 8 | 7 | 1 | 0 | 26 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8 | 0 | 1 | 7 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 9 | 3 | 0 | 6 | 8 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 9 | 6 | 0 | 3 | 17 |
23/24 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 12.05.2024, ob 13.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Nafta 1903 | 2:1 | (1:1) |
23/24 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.10.2023, ob 12.30 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 5:2 | (1:1) |
23/24 | 1.krog | Lendava, Športni park Lendava, 23.08.2023, ob 17.30 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 18.04.2022, ob 14.30 | Kety emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 25.09.2021, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (2:0) |
20/21 | 7.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 11.10.2020, ob 13.30 | Kety Emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 13.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.11.2019, ob 12.00 | NK Kety Emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 04.09.2019, ob 15.00 | NK Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (1:1) |
18/19 | 21.krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (1:0) |
18/19 | 15.krog | Lendava, Športni park Lendava, 10.11.2018, ob 12.00 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (2:0) |
18/19 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 16.09.2018, ob 14.30 | NK Kety Emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 5:0 | (0:0) |
15/16 | 19.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 17.04.2016, ob 16.00 | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:0) | |
15/16 | 6.krog | Lendava, Umetna trava, 26.09.2015, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (1:1) | |
14/15 | 22.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 10.05.2015, ob 15.00 | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:1) | |
14/15 | 9.krog | Lendava, Umetna trava Lendava, 19.10.2014, ob 13.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 21.04.2014, ob 15.00 | - | ND Lendava 1903 | 2:1 | (0:1) | |
13/14 | 5.krog | Lendava, Športni park, 15.09.2013, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7:3 | (2:2) |
4. krog | ||
---|---|---|
NŠ Dravograd | 0 : 1 | MB Tabor |
Drava Dakinda Ptuj | 3 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
Rogaška - Rogatec | 1 : 1 | NK Šampion |
NK Jarenina | 0 : 0 | NK Vipoll Veržej |
NK Nafta 1903 | 3 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 40 | |
2 | NK Šampion | 16 | 34 | |
3 | NK Vipoll Veržej | 16 | 32 | |
4 | NK Jarenina | 16 | 22 | |
5 | MB Tabor | 16 | 21 | |
6 | Beltinci Klima Tratnjek | 16 | 21 | |
7 | NŠ Dravograd | 16 | 20 | |
8 | NK Nafta 1903 | 16 | 17 | |
9 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 14 | |
10 | Rogaška - Rogatec | 16 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matic Donko | 15 |
2. | Sven Goronja | 10 |
3. | Klemen Kozjak | 9 |
4. | Brin Horvat | 8 |
5. | Tine Pori | 7 |
Nejc Čavnik | 7 | |
Alex Gajanić | 7 | |
Josip Žganec | 7 | |
9. | Rene Šabeder | 6 |
Rok Greif | 6 | |
11. | Nejc Letnik | 5 |
Aldin Demiri | 5 | |
Medej Podlesnik | 5 | |
Filip Janežič | 5 | |
15. | Luka Benotič | 4 |
Matic Turičnik | 4 | |
Jure Korošec | 4 | |
Alen Romih | 4 | |
Urban Toplak | 4 | |
Blaž Kocijan | 4 |