1.krog |
12.08.2023 ob 13.00 |
ŠRC Aluvar Gančani | NŠ Aluvar Beltinci | 2 : 4 | Miklavž |
2.krog |
20.08.2023 ob 13.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | KETY EMMI&IMPOL Bistrica | 0 : 5 | Miklavž |
3.krog |
26.08.2023 ob 17.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 0 : 1 | Krško |
4.krog |
02.09.2023 ob 14.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava | 1 : 1 | Miklavž |
5.krog |
10.09.2023 ob 16.30 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 3 : 0 | Rudar Velenje |
6.krog |
13.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | 3 : 0 | Miklavž |
7.krog |
17.09.2023 ob 16.30 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 2 : 1 | ŠD NK Veržej |
8.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Šmartno ob Paki | Šampion Klima Celje | 2 : 2 | Miklavž |
9.krog |
30.09.2023 ob 12.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 0 : 2 | NK MB Tabor |
10.krog |
07.10.2023 ob 12.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 1 : 0 | ND Beltinci |
11.krog |
14.10.2023 ob 12.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 0 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
12.krog |
22.10.2023 ob 13.30 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Posavje | 2 : 2 | Miklavž |
13.krog |
28.10.2023 ob 12.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 1 : 2 | NK Drava Dakinda Ptuj |
14.krog |
05.11.2023 ob 13.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 5 : 1 | Miklavž |
15.krog |
11.11.2023 ob 12.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 1 : 2 | ND Lendava 1903 |
16.krog |
19.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Čistina Veržej | Veržej Sparta Slatina | 4 : 0 | Miklavž |
17.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 0 : 0 | NK Šampion |
18.krog |
16.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | 4 : 2 | Miklavž |
19.krog |
23.03.2024 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 7 : 0 | Miklavž |
20.krog |
30.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Matija Gubec Krško | Krško Posavje | 0 : 3 | Miklavž |
21.krog |
07.04.2024 ob 13.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 2 : 0 | Aluvar Beltinci |
22.krog |
11.04.2024 ob 19.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 4 : 1 | Miklavž |
23.krog |
20.04.2024 ob 13.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | 2 : 2 | Drava |
24.krog |
27.04.2024 ob 13.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 0 | Miklavž |
25.krog |
05.05.2024 ob 13.00 |
Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | : | Veržej Sparta Slatina |
26.krog |
12.05.2024 ob 13.00 |
Športni park Tabor Maribor | Novogradnje MB Tabor | : | Miklavž |
27.krog | 18.05.2024 | Igrišče Miklavž na Dravskem polju | Miklavž | : | Šampion Klima Celje |
MIKLAVŽ |
---|
Nad izviri 6 2204 Miklavž na Dravskem polju tel: 0609/626-588 fax: email: nkmiklavz@nk-miklavz.si www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gašper Kerep | 7 |
2. | Amar Velić | 5 |
3. | Luka Čelofiga | 4 |
4. | Miha Kovačec | 3 |
5. | Nejc Katič | 2 |
Tjan Raner | 2 | |
7. | Žiga Vegan | 1 |
Klemen Gradišnik | 1 | |
Maj Babič | 1 | |
Vid Zemljič | 1 | |
Taj Voglar | 1 | |
Blaž Biškup | 1 | |
Nejc Kocbek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 24 | 59 | |
2 | Nafta 1903 | 24 | 56 | |
3 | Novogradnje MB Tabor | 24 | 50 | |
4 | Drava | 24 | 42 | |
5 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 24 | 36 | |
6 | Šampion Klima Celje | 24 | 29 | |
7 | Miklavž | 24 | 26 | |
8 | Krško Posavje | 24 | 22 | |
9 | Veržej Sparta Slatina | 24 | 20 | |
10 | Aluvar Beltinci | 24 | 5 |