15. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  26.03.2022 ob 16.00

Aluminij

  :  

Dravograd


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Fortis Jarenina 0 : 3 Aluminij
P
Aluminij 0 : 3 Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Aluminij
P
Aluminij 2 : 3 Rogaška - Rogatec
N
Mura 0 : 0 Aluminij
Dravograd
Z
Dravograd 4 : 2 Šampion
Z
Dravograd 4 : 2 Veržej
P
Maribor 6 : 0 Dravograd
Z
Dravograd 3 : 2 Aluvar Beltinci
P
Fortis Jarenina 5 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 36 16 6 14 71
Dravograd-Avto Grubelnik 36 14 6 16 47
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 10 2 6 44
Dravograd-Avto Grubelnik 18 6 2 10 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 6 4 8 27
Dravograd-Avto Grubelnik 18 8 4 6 29



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 12.09.2020, ob 11.00  Dravograd - Aluminij 0:5  (0:1) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.10.2019, ob 11.00  Aluminij - Dravograd 3:0  (1:0) 
18/19  20.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00  Aluminij - Dravograd 1:2  (1:1) 
18/19  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 22.09.2018, ob 11.00  Dravograd - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  14.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 04.11.2017, ob 11.00  Koroška Dravograd - Aluminij 1:1  (0:0) 
17/18  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 11.00  Aluminij - Koroška Dravograd 8:0  (3:0) 
16/17  15.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.11.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Aluminij 0:4  (0:0) 
16/17  2.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 14.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Dravograd-Avto Grubelnik 4:0  (3:0) 
15/16  20.krog  Dravograd-športni center, Umetna trava, 13.04.2016, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
15/16  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.09.2015, ob 11.00  - 8:0  (3:0) 
14/15  15.krog  Dravograd, ŠC Dravograd-umetna trava, 15.11.2014, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
14/15  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
13/14  24.krog  Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 24.04.2014, ob 17.30  - 2:4  (1:2) 
13/14  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.09.2013, ob 11.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  22.krog  Športni center Dravograd, umetna trava, 13.04.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.09.2012, ob 11.00  - 6:0  (3:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.11.2011, ob 11.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  1.krog  Dravograd, Športni center, 18.08.2011, ob 18.00  - 0:4  (0:2) 
10/11  25.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 23.04.2011, ob 10.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 09.10.2010, ob 10.00  - 1:1  (1:1) 
09/10  21.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 03.04.2010, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.09.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
08/09  22.krog  Dravograd, ŠPRTNI CENTER DRAVOGRAD, 11.04.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 20.09.2008, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.04.2008, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
07/08  5.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 08.09.2007, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
06/07  20.krog  Dravograd, Dravograd - umetna trava, 14.04.2007, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
06/07  7.krog  Kidričevo, Kidričevo, 23.09.2006, ob 16.30  - 2:2  (2:1) 
05/06  15.krog  Dravograd - umetna trava, 19.11.2005, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  2.krog  Kidričevo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:0  (1:0) 
04/05  23.krog  Dravograd, 13.05.2005, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 
04/05  10.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 10.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  18.krog  Dravograd, 10.04.2004, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  5.krog  Kidričevo, 07.09.2003, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  16.krog  Kidričevo, 15.03.2003, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
02/03  3.krog  Dravograd, 28.08.2002, ob 17.00  - 5:1  (4:0) 

15. krog
Krško Šentjernej  :  Veržej
Fužinar SIJ Ravne systems  :  Nafta 1903
Rudar Velenje  :  Šampion
Aluminij  :  Dravograd
Drava Ptuj  :  Maribor
Mura  :  Aluvar Beltinci
Rogaška - Rogatec  :  Fortis Jarenina
Kety Emmi Bistrica  :  Celje

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA