12. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  27.11.2021 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

1 : 2

Mura


Sodniki: Gojčič Tomaž (glavni sodnik), Zupanič Nik (1. pomoč), Križman Simon (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 60
Kety Emmi Bistrica
12 Ruj Rožman V
2 Marcel Landeker
8 Enej Šoštaršič
10 Peter Rahle
16 Filip Vodovnik K
18 Robin Urban Urlep
20 Marsel Čoh
22 Kimi Adamič
23 Jonathan Tobias Rec
77 Gašper Rečnik
99 Žiga Nipič


Rezervni igralci
1 Vito Fartek V
4 Nik Zupančič
9 Nik Romih
17 Urban Šela
24 Jaša Šoba
29 Jaka Iršič
91 Maj Jelenko

Mura
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Nik Ficko Györek
8 Marko Jerebic
10 Lucas Vočanec
11 Anej Kerec
14 Nejc Vöröš
19 Jaka Žerjav
20 Samo Sečkar
21 Miha Žekš K
22 Anej Mihajlović


Rezervni igralci
44 Maj Dervarič V
6 Tjan Kuzma
7 Anej Kotorčević
9 Vid Vučko
15 Bor Vogrin
16 Luka Horvat
17 Anže Rakovec

Trener

Trener
Dominik Kovačič

Sodnik
Tomaž Gojčič

Zadetki
Gašper Rečnik 1 : 0 9'
Anej Kerec 1 : 1 15'
Jaka Žerjav 1 : 2 39'

Dogodki
Menjava Šela /  Urlep 36'
Marcel Landeker 39'
Menjava Vučko /  Sečkar 46'
Menjava Jelenko /  Nipič 56'
Jaka Žerjav 58'
Menjava Rakovec /  Žekš 63'
Menjava Iršič /  Adamič 67'
Menjava Vogrin /  Kerec 68'
Menjava Horvat /  Vočanec 71'
Marko Jerebic 72'
Nik Ficko Györek 73'

12. krog
Veržej 0 : 6 Rogaška - Rogatec
Celje 3 : 1 Drava Ptuj
Maribor 14 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Fortis Jarenina 0 : 3 Aluminij
Aluvar Beltinci 0 : 4 Rudar Velenje
Kety Emmi Bistrica 1 : 2 Mura
Šampion 3 : 0 Nafta 1903
Dravograd  :  Krško Šentjernej

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA