11. krog |  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT |  06.11.2021 ob 11.00

Aluminij

0 : 3

Celje


Sodniki: Zupanič Nik (glavni sodnik), Vidovič Filip (1. pomoč), Kovačec Klemen (2. pomoč)
Delegat: Rižnar Stanislav
Št. gledalcev: 40
Aluminij
31 Aleksej List V
2 Anej Skrbiš
4 Leander Mark Zelenko
5 Anej Lenart
7 Staš Kraner
10 Mitja Kotnik K
11 Oskar Medved
14 Jaka Nejc Gobec
18 Lan Drevenšek
19 Blaž Pišek
52 Maričić Jaša


Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
8 Anej Veber
9 Nik Gajšek
17 Anej Vodan
20 Tai Luka Modrič
23 Gal Pleteršek
30 Marcel Turk

Celje
1 Tilen Golič V
4 Amas Omić
5 Žan Luka Žužek K
6 Svit Tajnšek
7 Dejan Suhovršnik
8 Stijan Gobec
9 Anej Dorić
10 Jaka Jensterle
11 Sotošek Nik
14 Matic Hlade
17 Eso Hankušić


Rezervni igralci
12 Luka Grlić V
3 Denis Hočevar
13 Matija Vrečko
15 Tit Vezovišek
20 Luka Adrinek

Trener
Marko Nešić

Trener
Darko Bojović

Sodnik
Nik Zupanič

Zadetki
Jaka Jensterle 0 : 1 13'
Svit Tajnšek 0 : 2 40'
Dejan Suhovršnik 0 : 3 64'

Dogodki
Menjava Grlić /  Golič 36'
Anej Skrbiš 45'
Menjava Vodan /  Zelenko 47'
Menjava Veber /  Skrbiš 47'
Menjava Turk /  Gobec 57'
Eso Hankušić 58'
Menjava Vezovišek /  Dorić 60'
Menjava Vrečko /  Jensterle 60'
Menjava Adrinek /  Tajnšek 64'
Menjava Gajšek /  Kraner 64'
Menjava Modrič /  Jaša 64'
Menjava Hočevar /  Nik 65'

11. krog
Rudar Velenje 1 : 0 Fortis Jarenina
Aluminij 0 : 3 Celje
Drava Ptuj 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Šampion 2 : 2 Veržej
Fužinar SIJ Ravne systems 2 : 4 Aluvar Beltinci
Nafta 1903  :  Dravograd
Mura 4 : 1 Rogaška - Rogatec
Krško Šentjernej 0 : 5 Maribor

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA