10. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  30.10.2021 ob 11.00

Dravograd

4 : 2

Šampion


Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Kamnik Blaž (2. pomoč)
Delegat: Zalar Jure
Št. gledalcev: 25
Dravograd
1 Tian Rudolf V
2 Tian Nai Koren
3 Jan Brezovnik
4 Matic Rožič
5 Florim Kelmendi
6 Mihajlo Stojadinović
7 Matic Ločičnik K
8 Pino Novak
9 Timotej Slatinšek
10 Ali Kasami
13 Tai Sinrajh


Rezervni igralci
12 Maj Pečovnik V
11 Žiga Skrube
14 Noel Stajnko Knez
15 Nej Konečnik

Šampion
1 Nik Vrečko V
2 David Brkić
3 Sebastian Pilih K
4 David Bednjićki
5 Luka Čolović
6 Nik Valenčak
8 Matevž Grmšek
9 Matevž Muškatevc
10 Matija Podgrajšek
17 Miha Krznar
20 Aleksej Šafran


Rezervni igralci
12 Nik Pižorn V
7 Alen Lović
13 Jan Žekar
18 Jan Gaberšek

Trener
Borut Vrhnjak

Trener
Miloš Čepin

Sodnik
Matic Grubelnik

Zadetki
Tian Nai Koren 1 : 0 12'
Aleksej Šafran 1 : 1 23'
Sebastian Pilih 1 : 2 27'
Ali Kasami (11m) 2 : 2 51'
Tian Nai Koren 3 : 2 55'
Matic Ločičnik 4 : 2 61'

Dogodki
Luka Čolović 29'
Menjava Konečnik /  Slatinšek 45'
Pino Novak 54'
Menjava Žekar /  Muškatevc 57'
Menjava Lović /  Čolović 63'
Menjava Gaberšek /  Šafran 72'

10. krog
Veržej 1 : 7 Mura
Rogaška - Rogatec 2 : 3 Drava Ptuj
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Aluminij
Celje 1 : 1 Rudar Velenje
Dravograd 4 : 2 Šampion
Fortis Jarenina 4 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
Maribor 7 : 0 Nafta 1903
Aluvar Beltinci  :  Krško Šentjernej

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA