4. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  18.09.2021 ob 11.00

Aluminij

4 : 1

Fužinar SIJ Ravne systems


Sodniki: Klinc Niko (glavni sodnik), Križman Simon (1. pomoč), Arnuš David (2. pomoč)
Delegat: Jurenec Damir
Št. gledalcev: 1
Aluminij
1 Nik Šmigoc V
4 Aljaž Dovečar
5 Anej Lenart
6 Nik Repnik
7 Staš Kraner
8 Anej Veber
10 Mitja Kotnik K
11 Oskar Medved
17 Anej Vodan
20 Tai Luka Modrič
31 Marcel Turk


Rezervni igralci
9 Nik Gajšek
13 Nikola Duvnjak
16 Timi Šmigoc
19 Maričić Jaša
33 Gal Pleteršek

Fužinar SIJ Ravne systems
12 Luka Topolovec V
2 Stefan Vidaković
3 Belmin Bajrektarević
4 Belmin Džebić
5 Filip Praznik
7 Til Guzej
9 Anej Sedovšek
10 Gal Napečnik
11 Anže Podojsteršek K
14 Ian Lesjak
18 Dino Pušnik


Rezervni igralci
1 Manuel Petrović V
6 Gašper Pumpas
8 Gal Igerc
13 Rok Kert
15 Tine Skerlovnik
16 Adin Ahmetović
17 Anej Rednak

Trener
Marko Nešić

Trener
Stanko Božičevič

Sodnik
Niko Klinc

Zadetki
Staš Kraner 1 : 0 9'
Anej Veber 2 : 0 25'
Mitja Kotnik 3 : 0 27'
Mitja Kotnik 4 : 0 30'
Gal Napečnik 4 : 1 72'

Dogodki
Menjava Jaša /  Modrič 36'
Menjava Gajšek /  Turk 36'
Menjava Kert /  Sedovšek 40'
Menjava Igerc /  Pušnik 40'
Belmin Bajrektarević 45'
Menjava Rednak /  Praznik 50'
Menjava Duvnjak /  Repnik 50'
Menjava Pleteršek /  Vodan 50'
Menjava Šmigoc /  Veber 50'
Menjava Skerlovnik /  Guzej 66'
Timi Šmigoc 68'

4. krog
Veržej 0 : 2 Rudar Velenje
Aluminij 4 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Drava Ptuj 7 : 0 Krško Šentjernej
Mura 11 : 0 Nafta 1903
Rogaška - Rogatec 3 : 2 Šampion
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Dravograd
Celje 0 : 3 Maribor
Fortis Jarenina 3 : 1 Aluvar Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 12 36
2 Celje 12 31
3 Drava Ptuj 12 30
4 Rogaška - Rogatec 12 27
5 Mura 12 25
6 Rudar Velenje 12 25
7 Aluminij 12 22
8 Fortis Jarenina 12 16
9 Kety Emmi Bistrica 12 16
10 Šampion 12 11
11 Dravograd 10 9
12 Aluvar Beltinci 11 7
13 Veržej 12 7
14 Krško Šentjernej 10 5
15 Fužinar SIJ Ravne systems 12 4
16 Nafta 1903 11 1

STRELCI
1. Tjaš Zec 17
2. Alban Veselaj 15
3. Josip Brundič 14
4. Aleks Repina 13
5. Andraž Krapec 11
Dejan Suhovršnik 11
Lukas Čeh 11
8. Luka Vodušek 9
9. Matija Podgrajšek 8
10. Gal Kosar 7
Žan Petrovič 7
Niko Osterc 7
13. Filip Pongračić 6
Lucas Vočanec 6
Staš Kraner 6
Mitja Kotnik 6
Anej Kerec 6
18. Matic Ferk 5
Martin Marinkovič Borovnik 5
Gal Herček 5

DELI NA