15. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  16.11.2019 ob 13.30

Aluminij

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 4 : 0 Jarenina
P
Mura 3 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Maribor 1 : 0 Aluminij
Maribor
Z
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 35 3 3 29 24
Maribor 35 29 3 3 108
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 2 2 13 16
Maribor 17 13 2 2 50
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 1 1 16 8
Maribor 18 16 1 1 58



Vse medsebojne tekme

19/20  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.08.2019, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  23.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.05.2019, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:1  (0:0) 
18/19  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Maribor 1:2  (1:2) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:3  (0:1) 
16/17  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:4  (0:1) 
15/16  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
15/16  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  7.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  19.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00  - 1:5  (1:2) 
10/11  4.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
09/10  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00  - 2:4  (1:1) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00  - 0:6  (0:3) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00  - 4:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00  - 4:1  (3:1) 
06/07  16.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00  - 0:6  (0:2) 
05/06  21.krog  Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00  - 6:1  (2:1) 
05/06  8.krog  Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00  - 2:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, 03.11.2004, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
03/04  24.krog  Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
03/04  11.krog  Maribor, 18.10.2003, ob 14.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  21.krog  Maribor, 07.05.2003, ob 16.30  - 3:1  (3:0) 
02/03  8.krog  Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45  - 1:4  (0:3) 

15. krog
Dravograd  :  Jarenina
Aluvar Gančani Beltinci  :  Vipoll Veržej
MB Tabor  :  Rudar Velenje
A2S Celje  :  Drava Dakinda Ptuj
Kety Emmi Bistrica  :  Šampion
Aluminij  :  Maribor
Mura  :  Krško

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA