11. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  19.10.2019 ob 11.00

Dravograd

4 : 1

Kety Emmi Bistrica

Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik), Kresnik Urban (1. pomoč), Grubelnik Matic (2. pomoč)
Delegat: Zalar Jure
Št. gledalcev: 50
Dravograd
1 Alen Vertačnik V
3 Tilen Smode
4 Anže Pažek
5 Jaka Čavnik
7 Damjan Vukolić
8 Lun Grizold
9 Boštjan Smrečnik
10 Nal Lan Koren
11 Dejan Fink
14 Jaka Krevh K
17 Miha Lakovšek


Rezervni igralci
12 Nejc Slatinšek V
6 Nejc Šteharnik
13 Nik Čede
15 Leon Uranek
16 Teo Hudovernik

Kety Emmi Bistrica
12 Marsel Kamenšek Pahič V
78 Nik Voglar
79 Mark Kramberger K
85 Lanej Bakšič
86 Nik Grajf
90 Nikolaj Mihelič
92 Matej Velkner
93 Vito Koren
94 Luka Topalović
95 Anej Roman Leljak
97 Matej Cener


Rezervni igralci
1 Vito Vuksanovič V
17 Nik Brence
20 Simon Vodovnik
83 Tian Luka Škrlec
87 Kimi Lavrenčič

Trener
Žiga Kus

Trener
Rudi Viher

Sodnik
Jure Hrvacki

Zadetki
Nik Grajf 0 : 1 13'
Lun Grizold 1 : 1 40'
Damjan Vukolić 2 : 1 43'
Nal Lan Koren 3 : 1 48'
Damjan Vukolić 4 : 1 51'

Dogodki
Anže Pažek 2'
Menjava Uranek /  Lakovšek 30'
Nik Grajf 41'
Lun Grizold 47'
Lanej Bakšič 48'
Boštjan Smrečnik 53'
Menjava Škrlec /  Grajf 55'
Menjava Brence /  Koren 55'
Menjava Šteharnik /  Pažek 57'
Menjava Lavrenčič /  Leljak 62'
Luka Topalović 62'
Menjava Hudovernik /  Fink 64'
Menjava Čede /  Smrečnik 64'
Menjava Slatinšek /  Vertačnik 69'

11. krog
MB Tabor 1 : 1 Fortis Jarenina
Dravograd 4 : 1 Kety Emmi Bistrica
Šampion 0 : 4 Maribor
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 A2S Celje
Vipoll Veržej 0 : 2 Aluminij
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Krško
Rudar Velenje 2 : 1 Mura

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA