10. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  12.10.2019 ob 11.00

Aluminij

3 : 0

Dravograd

Sodniki: Klinc Niko (glavni sodnik), Kovačec Klemen (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč)
Delegat: Kontarček Branko
Št. gledalcev: 30
Aluminij
1 Nik Fras V
4 Jure Franci
5 Tine Karo
6 Alen Colnarič
7 Luka Pučnik
8 Matevž Šega
10 Anej Dukarič K
11 Črt Vuković
15 Sašo Lovrec
18 Lan Mesarič
20 Matej Rozman


Rezervni igralci
12 Jan Petek V
3 Dario Letonja
13 Cene Grbavac
14 Rok Cesar
16 Matej Kotnik
17 Val Malec
21 Tim Metličar Fric

Dravograd
1 Alen Vertačnik V
3 Tilen Smode
4 Anže Pažek
5 Jaka Čavnik
6 Nejc Šteharnik
7 Damjan Vukolić K
8 Lun Grizold
9 Boštjan Smrečnik
11 Dejan Fink
15 Leon Uranek
17 Nal Lan Koren


Rezervni igralci
12 Jošt Kadiš V
2 Jure Kotnik
10 Jaka Konečnik
13 Nik Čede
14 Miha Lakovšek
16 Amadej Plazovnik

Trener
Damjan Metličar

Trener
Žiga Kus

Sodnik
Niko Klinc

Zadetki
Črt Vuković (11m) 1 : 0 34'
Črt Vuković 2 : 0 54'
Matevž Šega 3 : 0 62'

Dogodki
Menjava Plazovnik /  Uranek 22'
Menjava Petek /  Fras 42'
Menjava Lakovšek /  Šteharnik 45'
Dejan Fink 49'
Menjava Konečnik  /  Koren 50'
Menjava Kotnik /  Mesarič 55'
Menjava Kotnik /  Pažek 56'
Menjava Letonja /  Franci 62'
Menjava Cesar /  Pučnik 64'
Menjava Čede /  Smrečnik 65'
Menjava Metličar Fric /  Lovrec 65'

10. krog
Mura 6 : 0 Vipoll Veržej
Aluminij 3 : 0 Dravograd
Kety Emmi Bistrica 3 : 3 Aluvar Gančani Beltinci
A2S Celje 6 : 0 MB Tabor
Jarenina 2 : 2 Šampion
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Krško  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 10 30
2 Krško 9 24
3 Mura 10 22
4 Aluminij 10 18
5 A2S Celje 10 18
6 Jarenina 10 17
7 Rudar Velenje 9 14
8 Drava Dakinda Ptuj 10 13
9 Dravograd 10 13
10 Šampion 10 12
11 Vipoll Veržej 10 7
12 Kety Emmi Bistrica 10 6
13 MB Tabor 10 2
14 Aluvar Gančani Beltinci 10 1

STRELCI
1. Luka Baš 11
Jaka Čuber Potočnik 11
3. Elmir Avdić 9
Nejc Krivec 9
5. Črt Vuković 8
Žan Antič Kurbus 8
7. Danej Hojnik 7
8. Maj Drobne 6
Niko Kasalo 6
10. Matevž Šega 5
Tine Čuk 5
Angelo Macanović 5
Niko Graj 5
Gal Kranjčič 5
Luka Brodnjak 5
Jan Husar 5
17. Tjan Kolednik 4
Sen Džumhur 4
Enej Šarlah 4
Luka Mlakar 4

DELI NA