10. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  12.10.2019 ob 11.00

Aluminij

3 : 0

Dravograd

Sodniki: Klinc Niko (glavni sodnik), Kovačec Klemen (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč)
Delegat: Kontarček Branko
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 3 : 0 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 0 MB Tabor
P
A2S Celje 1 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Dravograd
P
Aluminij 3 : 0 Dravograd
P
Dravograd 0 : 4 Mura
P
Krško 3 : 0 Dravograd
P
Dravograd 0 : 7 Maribor
Z
Šampion 2 : 4 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 35 15 6 14 66
Dravograd-Avto Grubelnik 35 14 6 15 47
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 10 2 6 44
Dravograd-Avto Grubelnik 18 6 2 10 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 5 4 8 22
Dravograd-Avto Grubelnik 17 8 4 5 29



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.10.2019, ob 11.00  Aluminij - Dravograd 3:0  (1:0) 
18/19  20.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00  Aluminij - Dravograd 1:2  (1:1) 
18/19  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 22.09.2018, ob 11.00  Dravograd - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  14.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 04.11.2017, ob 11.00  Koroška Dravograd - Aluminij 1:1  (0:0) 
17/18  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 11.00  Aluminij - Koroška Dravograd 8:0  (3:0) 
16/17  15.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.11.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Aluminij 0:4  (0:0) 
16/17  2.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 14.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Dravograd-Avto Grubelnik 4:0  (3:0) 
15/16  20.krog  Dravograd-športni center, Umetna trava, 13.04.2016, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
15/16  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.09.2015, ob 11.00  - 8:0  (3:0) 
14/15  15.krog  Dravograd, ŠC Dravograd-umetna trava, 15.11.2014, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
14/15  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
13/14  24.krog  Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 24.04.2014, ob 17.30  - 2:4  (1:2) 
13/14  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.09.2013, ob 11.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  22.krog  Športni center Dravograd, umetna trava, 13.04.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.09.2012, ob 11.00  - 6:0  (3:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.11.2011, ob 11.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  1.krog  Dravograd, Športni center, 18.08.2011, ob 18.00  - 0:4  (0:2) 
10/11  25.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 23.04.2011, ob 10.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 09.10.2010, ob 10.00  - 1:1  (1:1) 
09/10  21.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 03.04.2010, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.09.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
08/09  22.krog  Dravograd, ŠPRTNI CENTER DRAVOGRAD, 11.04.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 20.09.2008, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.04.2008, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
07/08  5.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 08.09.2007, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
06/07  20.krog  Dravograd, Dravograd - umetna trava, 14.04.2007, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
06/07  7.krog  Kidričevo, Kidričevo, 23.09.2006, ob 16.30  - 2:2  (2:1) 
05/06  15.krog  Dravograd - umetna trava, 19.11.2005, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  2.krog  Kidričevo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:0  (1:0) 
04/05  23.krog  Dravograd, 13.05.2005, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 
04/05  10.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 10.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  18.krog  Dravograd, 10.04.2004, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  5.krog  Kidričevo, 07.09.2003, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  16.krog  Kidričevo, 15.03.2003, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
02/03  3.krog  Dravograd, 28.08.2002, ob 17.00  - 5:1  (4:0) 

10. krog
Mura 6 : 0 Vipoll Veržej
Aluminij 3 : 0 Dravograd
Kety Emmi Bistrica 3 : 3 Aluvar Gančani Beltinci
A2S Celje 6 : 0 MB Tabor
Jarenina 2 : 2 Šampion
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Krško  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 10 30
2 Krško 9 24
3 Mura 10 22
4 Aluminij 10 18
5 A2S Celje 10 18
6 Jarenina 10 17
7 Rudar Velenje 9 14
8 Drava Dakinda Ptuj 10 13
9 Dravograd 10 13
10 Šampion 10 12
11 Vipoll Veržej 10 7
12 Kety Emmi Bistrica 10 6
13 MB Tabor 10 2
14 Aluvar Gančani Beltinci 10 1

STRELCI
1. Luka Baš 11
Jaka Čuber Potočnik 11
3. Elmir Avdić 9
Nejc Krivec 9
5. Črt Vuković 8
Žan Antič Kurbus 8
7. Danej Hojnik 7
8. Maj Drobne 6
Niko Kasalo 6
10. Matevž Šega 5
Tine Čuk 5
Angelo Macanović 5
Niko Graj 5
Gal Kranjčič 5
Luka Brodnjak 5
Jan Husar 5
17. Tjan Kolednik 4
Sen Džumhur 4
Enej Šarlah 4
Luka Mlakar 4

DELI NA