7. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  21.09.2019 ob 11.00

A2S Celje

  :  

Aluminij

Sodniki: Arih Tomaž (glavni sodnik), Kolman Mark (1. pomoč), Gojković Dejan (2. pomoč)
Delegat: Herič Aleš
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 1 Rudar Velenje
Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 4 : 0 Jarenina
P
Mura 3 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Maribor 1 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 34 15 9 10 75
Aluminij 34 10 9 15 49
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 17 9 6 2 40
Aluminij 17 2 6 9 16
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 17 6 3 8 35
Aluminij 17 8 3 6 33



Vse medsebojne tekme

18/19  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.05.2019, ob 11.00  Aluminij - A2S Celje 1:4  (0:2) 
18/19  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 20.10.2018, ob 14.00  A2S Celje - Aluminij 3:1  (2:0) 
17/18  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.05.2018, ob 17.00  Aluminij - Celje 0:0  (0:0) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 11.00  Celje - Aluminij 1:1  (0:0) 
16/17  26.krog  Celje, Arena Petrol, 27.05.2017, ob 12.00  Celje - Aluminij 5:1  (4:0) 
16/17  13.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 05.11.2016, ob 11.00  Aluminij - Celje 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.04.2016, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  8.krog  Celje - umetna trava, Olimp, 27.09.2015, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
14/15  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 07.11.2014, ob 15.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp umetna trava, 16.08.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
13/14  20.krog  Celje, Olimp, 29.03.2014, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 28.08.2013, ob 17.30  - 5:2  (3:2) 
12/13  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.05.2013, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  11.krog  Celje, Olimp, 03.10.2012, ob 15.30  - 3:3  (1:1) 
11/12  20.krog  Celje, Olimp, 31.03.2012, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.09.2011, ob 11.00  - 2:2  (1:0) 
10/11  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.11.2010, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
10/11  2.krog  Celje, Arena Petrol, 21.08.2010, ob 11.00  - 4:2  (2:0) 
09/10  19.krog  Celje, Olimp, 20.03.2010, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
09/10  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.08.2009, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
08/09  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.11.2008, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  1.krog  Celje, Olimp, 09.08.2008, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 10.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  2.krog  Kidričevo-pomožno travnato igr., Kidričevo-pomož.travnato igr., 18.08.2007, ob 11.00  - 4:0  (0:0) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 07.04.2007, ob 13.00  - 2:5  (1:4) 
06/07  6.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 16.09.2006, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
05/06  22.krog  Kidričevo - umetna trava, 29.04.2006, ob 10.00  - 2:3  (0:2) 
05/06  9.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 10.00  - 1:6  (0:2) 
04/05  13.krog  Skalna klet - Celje, 07.11.2004, ob 12.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  21.krog  Kidričevo, 03.05.2004, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  8.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.09.2003, ob 15.30  - 4:0  (2:0) 
02/03  25.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 22.05.2003, ob 16.30  - 5:0  (5:0) 
02/03  12.krog  Kidričevo, 30.10.2002, ob 12.45  - 1:1  (0:1) 

7. krog
A2S Celje  :  Aluminij
MB Tabor  :  Mura
Dravograd  :  Maribor
Vipoll Veržej  :  Šampion
Rudar Velenje  :  Drava Dakinda Ptuj
Aluvar Gančani Beltinci  :  Krško
Kety Emmi Bistrica  :  Jarenina

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA