Sodniki: | Arih Tomaž (glavni sodnik), Kolman Mark (1. pomoč), Gojković Dejan (2. pomoč) |
Delegat: | Herič Aleš |
Št. gledalcev: | 74 |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
N |
Šampion | 1 : 1 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 5 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Rudar Velenje | 3 : 0 | A2S Celje |
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 3 : 0 | Dravograd |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 0 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 6 : 2 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 39 | 17 | 9 | 13 | 80 | ||
Aluminij | 39 | 13 | 9 | 17 | 57 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 20 | 10 | 6 | 4 | 42 | ||
Aluminij | 20 | 4 | 6 | 10 | 23 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 19 | 7 | 3 | 9 | 38 | ||
Aluminij | 19 | 9 | 3 | 7 | 34 |
22/23 | 23.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 21.04.2023, ob 14.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 0:5 | (0:1) |
22/23 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2022, ob 15.30 | Aluminij | - | Celje | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 16.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 03.04.2022, ob 11.00 | Celje | - | Aluminij | 1:2 | (1:0) |
21/22 | 11.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 06.11.2021, ob 11.00 | Aluminij | - | Celje | 0:3 | (0:1) |
19/20 | 7.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 21.09.2019, ob 11.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.05.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Celje | 1:4 | (0:2) |
18/19 | 11.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 20.10.2018, ob 14.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 26.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.05.2018, ob 17.00 | Aluminij | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 13.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 11.00 | Celje | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 26.krog | Celje, Arena Petrol, 27.05.2017, ob 12.00 | Celje | - | Aluminij | 5:1 | (4:0) |
16/17 | 13.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 05.11.2016, ob 11.00 | Aluminij | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
15/16 | 21.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.04.2016, ob 11.00 | - | Celje | 2:1 | (1:0) | |
15/16 | 8.krog | Celje - umetna trava, Olimp, 27.09.2015, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) | |
14/15 | 14.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 07.11.2014, ob 15.00 | - | Celje | 4:3 | (1:1) | |
14/15 | 1.krog | Celje, Olimp umetna trava, 16.08.2014, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) | |
13/14 | 20.krog | Celje, Olimp, 29.03.2014, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
13/14 | 5.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 28.08.2013, ob 17.30 | - | Celje | 5:2 | (3:2) | |
12/13 | 26.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.05.2013, ob 11.00 | - | Celje | 3:1 | (2:0) | |
12/13 | 11.krog | Celje, Olimp, 03.10.2012, ob 15.30 | - | Aluminij | 3:3 | (1:1) | |
11/12 | 20.krog | Celje, Olimp, 31.03.2012, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) | |
11/12 | 5.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.09.2011, ob 11.00 | - | Celje | 2:2 | (1:0) | |
10/11 | 17.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.11.2010, ob 11.00 | - | Celje | 1:4 | (1:0) | |
10/11 | 2.krog | Celje, Arena Petrol, 21.08.2010, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:2 | (2:0) | |
09/10 | 19.krog | Celje, Olimp, 20.03.2010, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:1) | |
09/10 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.08.2009, ob 11.00 | - | Celje | 3:1 | (1:0) | |
08/09 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.11.2008, ob 11.00 | - | Celje | 1:0 | (0:0) | |
08/09 | 1.krog | Celje, Olimp, 09.08.2008, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
07/08 | 15.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 10.30 | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) | |
07/08 | 2.krog | Kidričevo-pomožno travnato igr., Kidričevo-pomož.travnato igr., 18.08.2007, ob 11.00 | - | Celje | 4:0 | (0:0) | |
06/07 | 19.krog | Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 07.04.2007, ob 13.00 | - | Celje | 2:5 | (1:4) | |
06/07 | 6.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 16.09.2006, ob 16.30 | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) | |
05/06 | 22.krog | Kidričevo - umetna trava, 29.04.2006, ob 10.00 | - | Celje | 2:3 | (0:2) | |
05/06 | 9.krog | Štadion Olimp - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
04/05 | 26.krog | Kidričevo, 04.06.2005, ob 10.00 | - | Celje | 1:6 | (0:2) | |
04/05 | 13.krog | Skalna klet - Celje, 07.11.2004, ob 12.00 | - | Aluminij | 4:0 | (2:0) | |
03/04 | 21.krog | Kidričevo, 03.05.2004, ob 18.00 | - | Celje | 1:0 | (0:0) | |
03/04 | 8.krog | Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.09.2003, ob 15.30 | - | Aluminij | 4:0 | (2:0) | |
02/03 | 25.krog | Na igrišču NK Olimp Celje, 22.05.2003, ob 16.30 | - | Aluminij | 5:0 | (5:0) | |
02/03 | 12.krog | Kidričevo, 30.10.2002, ob 12.45 | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
7. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 1 : 0 | Aluminij |
MB Tabor | 0 : 3 | Mura |
Dravograd | 0 : 7 | Maribor |
Vipoll Veržej | 1 : 0 | Šampion |
Rudar Velenje | 5 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluvar Gančani Beltinci | 0 : 3 | Krško |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 2 | Fortis Jarenina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |