26. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  25.05.2019 ob 17.30

Dravograd

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravograd
Z
Aluminij 1 : 2 Dravograd
Z
Dravograd 4 : 0 Šampion
N
Brežice 1919 1 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 1 : 0 MB Tabor
Z
Mura 0 : 1 Dravograd
Rudar Velenje
P
Brežice 1919 7 : 1 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 1 MB Tabor
P
Mura 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 2 A2S Celje
P
Maribor 4 : 0 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 33 11 6 16 44
Rudar Velenje 33 16 6 11 51
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 16 7 3 6 24
Rudar Velenje 16 6 3 7 23
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 17 4 3 10 20
Rudar Velenje 17 10 3 4 28



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 04.11.2018, ob 15.00  Rudar Velenje - Dravograd 0:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 19.05.2018, ob 11.00  Koroška Dravograd - Rudar Velenje 1:1  (1:1) 
17/18  12.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Koroška Dravograd 1:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.04.2017, ob 17.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
16/17  8.krog  Velenje, Umetna trava, 25.09.2016, ob 11.00  Rudar Velenje - Dravograd-Avto Grubelnik 1:1  (1:1) 
15/16  18.krog  Dravograd-športni center, umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Velenje, umetna trava, 05.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
14/15  22.krog  ŠC Dravograd, Naravna trava, 05.05.2015, ob 18.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  9.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 27.09.2014, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
13/14  25.krog  Velenje, Umetna trava, 14.05.2014, ob 18.00  - 3:5  (2:2) 
13/14  10.krog  Dravograd, ŠC DRAVOGRAD- glavni stadion, 28.09.2013, ob 11.00  - 3:4  (0:2) 
12/13  25.krog  Velenje, Umetna trava, 12.05.2013, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
12/13  10.krog  Športni center Dravograd, glavno igrišče, 29.09.2012, ob 11.00  - 1:4  (0:4) 
11/12  18.krog  Velenje, Umetna trava, 17.03.2012, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
11/12  3.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 24.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  16.krog  Velenje, Umetna trava, 13.11.2010, ob 11.00  - 2:1  (2:1) 
10/11  1.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 14.08.2010, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
09/10  26.krog  Velenje, Umetna trava, 09.05.2010, ob 14.00  - 3:1  (0:1) 
09/10  11.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.10.2009, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  30.krog  Velenje, umetna trava, 31.05.2009, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
08/09  15.krog  Dravograd, UMETNA TRAVA DRAVOGRAD, 15.11.2008, ob 10.00  - 1:3  (0:2) 
07/08  20.krog  Dravograd, Športni center, 19.04.2008, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  7.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 22.09.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  25.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 20.05.2007, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  12.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 28.10.2006, ob 11.00  - 1:2  (1:1) 
05/06  20.krog  Velenje - umetna trava, 14.04.2006, ob 16.00  - 5:2  (2:1) 
05/06  7.krog  Dravograd - umetna trava, 25.09.2005, ob 11.00  - 3:2  (0:1) 
04/05  24.krog  Velenje - umetna trava, 21.05.2005, ob 10.00  - 0:2  (0:2) 
04/05  11.krog  Dravograd, 23.10.2004, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
03/04  26.krog  Dravograd, 02.06.2004, ob 17.00  - 2:2  (1:2) 
03/04  13.krog  Velenje, 28.10.2003, ob 14.00  - 0:4  (0:4) 
02/03  17.krog  Dravograd, 22.03.2003, ob 15.00  - 2:1  (0:0) 
02/03  4.krog  Velenje, 10.09.2002, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 

26. krog
Krško  :  Drava Dakinda Ptuj
Dravograd  :  Rudar Velenje
Vipoll Veržej  :  Maribor
Miklavž  :  A2S Celje
Kety Emmi Bistrica  :  Mura
Aluminij  :  MB Tabor
Šampion  :  Brežice 1919

LESTVICA
1 A2S Celje 20 49
2 Maribor 20 49
3 Krško 20 46
4 Dravograd 20 40
5 Drava Dakinda Ptuj 20 32
6 Kety Emmi Bistrica 20 31
7 Mura 20 28
8 Aluminij 19 22
9 Rudar Velenje 20 20
10 MB Tabor 20 19
11 Brežice 1919 20 19
12 Vipoll Veržej 19 19
13 Šampion 20 15
14 Miklavž 20 6

STRELCI
1. Tom Kljun 26
2. Gašper Černe 20
3. Lan Lekše 16
4. Gregor Medle 13
5. Nejc Krivec 12
6. Anej Rudolf 10
Miha Preksavec 10
8. Jaka Domjan 9
Maj Škoflek 9
Nik Hren 9
11. Luka Schöndorfer 8
12. Klemen Rahle 7
Nino Milić 7
14. Martin Hovnik 6
Luka Štravs 6
Adam Marcen 6
Jan Rajh 6
Domen Justinek 6
Domen Bajs 6
20. Črt Vuković 5

DELI NA