Sodniki: | Pahulje Erazem (glavni sodnik), Ovnik Mihael (1. pomoč), Medvešček Blaž (2. pomoč) |
Delegat: | Jež Roman |
Št. gledalcev: | 90 |
NK Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Arne Tabor 69 | 1 : 2 | NK Interblock |
Z |
NK Interblock | 4 : 1 | Roltek Dob |
P |
Šenčur | 1 : 0 | NK Interblock |
N |
NK Interblock | 1 : 1 | Vitanest Bilje |
P |
Tabor Sežana | 3 : 0 | NK Interblock |
Dren Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
Šenčur | 2 : 0 | Dren Vrhnika |
P |
Dren Vrhnika | 0 : 2 | Vitanest Bilje |
Z |
Tabor Sežana | 0 : 4 | Dren Vrhnika |
P |
Dren Vrhnika | 1 : 6 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
Dren Vrhnika | 3 : 0 | ND Primorje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Interblock | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | ||
NK Vrhnika | 10 | 2 | 5 | 3 | 10 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Interblock | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | ||
NK Vrhnika | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Interblock | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | ||
NK Vrhnika | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 15.10.2023, ob 13.00 | IB 1975 Ljubljana | - | NK Vrhnika | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 20.08.2023, ob 12.00 | Vrhnika | - | Interblock | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 20.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 02.04.2023, ob 10.00 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 05.11.2022, ob 11.00 | IB 1975 Ljubljana | - | NK Vrhnika | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 5.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 04.09.2022, ob 10.00 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 18.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 24.04.2022, ob 11.00 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 02.10.2021, ob 14.00 | IB 1975 Ljubljana | - | NK Vrhnika | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 10.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 16.05.2021, ob 11.00 | ATET Dren Vrhnika | - | Interblock | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 20.10.2019, ob 11.00 | NK Interblock | - | NK Vrhnika | 2:2 | (0:1) |
19/20 | 2.krog | Vrhnika, Športni park Vrhnika, 25.08.2019, ob 15.30 | Dren Vrhnika | - | Interblock | 4:0 | (0:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 4 : 1 | Šenčur |
NK Krka | 1 : 0 | Tabor Sežana |
NK Interblock | 2 : 2 | Dren Vrhnika |
Arne Tabor 69 | 1 : 1 | Vitanest Bilje |
ND Primorje | 0 : 2 | NK Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Brinje Grosuplje | 16 | 41 | |
2 | Roltek Dob | 16 | 31 | |
3 | Vitanest Bilje | 16 | 29 | |
4 | NK Krka | 16 | 28 | |
5 | Dren Vrhnika | 16 | 22 | |
6 | Šenčur | 16 | 21 | |
7 | Tabor Sežana | 16 | 20 | |
8 | NK Interblock | 16 | 15 | |
9 | ND Primorje | 16 | 11 | |
10 | Arne Tabor 69 | 16 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nejc Močnik | 9 |
2. | Milan Lapčević | 8 |
Miha Kopatin | 8 | |
4. | Nejc Lun | 7 |
Nik Zrnec | 7 | |
Mark Stanković | 7 | |
7. | Aljaž Pirc | 6 |
Maj Udovč | 6 | |
Gal Berdajs | 6 | |
10. | Jakob Cukjati | 5 |
Žiga Ocepek | 5 | |
Almin Tatarević | 5 | |
Lan Jerak | 5 | |
Tian Tiganj | 5 | |
15. | Mark Štefanič | 4 |
Leon Blatnik | 4 | |
Ajdin Halkić | 4 | |
David Šimnovec | 4 | |
Anej Peras | 4 | |
Matevž Kavčič | 4 |