11. krog |  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana |  20.10.2019 ob 11.00

NK Interblock

2 : 2

Dren Vrhnika


Sodniki: Pahulje Erazem (glavni sodnik), Ovnik Mihael (1. pomoč), Medvešček Blaž (2. pomoč)
Delegat: Jež Roman
Št. gledalcev: 90

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Interblock
Z
Arne Tabor 69 1 : 2 NK Interblock
Z
NK Interblock 4 : 1 Roltek Dob
P
Šenčur 1 : 0 NK Interblock
N
NK Interblock 1 : 1 Vitanest Bilje
P
Tabor Sežana 3 : 0 NK Interblock
Dren Vrhnika
P
Šenčur 2 : 0 Dren Vrhnika
P
Dren Vrhnika 0 : 2 Vitanest Bilje
Z
Tabor Sežana 0 : 4 Dren Vrhnika
P
Dren Vrhnika 1 : 6 NK Brinje Grosuplje
Z
Dren Vrhnika 3 : 0 ND Primorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 5 2 2 1 5
NK Dren Vrhnika 5 1 2 2 7
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 2 1 1 0 3
NK Dren Vrhnika 2 0 1 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 3 1 1 1 2
NK Dren Vrhnika 3 1 1 1 5



Vse medsebojne tekme

21/22  18.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 24.04.2022, ob 11.00  Dren Vrhnika - IB 1975 Ljubljana 0:1  (0:0) 
21/22  7.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 02.10.2021, ob 14.00  IB 1975 Ljubljana - Dren Vrhnika 1:0  (1:0) 
20/21  10.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 16.05.2021, ob 11.00  ATET Dren Vrhnika - Interblock 1:1  (0:0) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 20.10.2019, ob 11.00  NK Interblock - Dren Vrhnika 2:2  (0:1) 
19/20  2.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 25.08.2019, ob 15.30  Dren Vrhnika - NK Interblock 4:0  (0:0) 

11. krog
Roltek Dob 4 : 1 Šenčur
NK Krka 1 : 0 Tabor Sežana
NK Interblock 2 : 2 Dren Vrhnika
ND Primorje 0 : 2 NK Brinje Grosuplje
Arne Tabor 69 1 : 1 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 NK Brinje Grosuplje 16 41
2 Roltek Dob 16 31
3 Vitanest Bilje 16 29
4 NK Krka 16 28
5 Dren Vrhnika 16 22
6 Šenčur 16 21
7 Tabor Sežana 16 20
8 NK Interblock 16 15
9 ND Primorje 16 11
10 Arne Tabor 69 16 9

STRELCI
1. Nejc Močnik 9
2. Milan Lapčević 8
Miha Kopatin 8
4. Nejc Lun 7
Nik Zrnec 7
Mark Stanković 7
7. Gal Berdajs 6
Aljaž Pirc 6
Maj Udovč 6
10. Almin Tatarević 5
Jakob Cukjati 5
Lan Jerak 5
Žiga Ocepek 5
Tian Tiganj 5
15. Matevž Kavčič 4
Žiga Corn 4
Tilen Ipavec 4
Mark Štefanič 4
David Šimnovec 4
Ajdin Halkić 4

DELI NA