4. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  07.09.2019 ob 17.00

Arne Tabor 69

2 : 3

Tinex Šenčur


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Radusinović Davorin (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat: Govedarevič Stevo
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 2 : 4 Žiri
P
Arne Tabor 69 0 : 1 Bled Hirter
P
Brinje Grosuplje 5 : 2 Arne Tabor 69
N
Kočevje 2 : 2 Arne Tabor 69
N
Arne Tabor 69 0 : 0 Fama Vipava
Tinex Šenčur
P
TKK Tolmin 1 : 0 Tinex Šenčur
P
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 3 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 1 0 0 1 2
ŠD Šenčur 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 1 0 0 1 2
ŠD Šenčur 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 0 0 0 0 0
ŠD Šenčur 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 07.09.2019, ob 17.00  Arne Tabor 69 - Tinex Šenčur 2:3  (2:2) 

4. krog
Kočevje 2 : 5 Ilirija 1911
Bled Hirter 4 : 0 Primorje
Žiri 3 : 3 Adria
Arne Tabor 69 2 : 3 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 4 : 0 Elta Izola
TKK Tolmin 2 : 2 Sava Kranj
Fama Vipava 1 : 1 Svoboda Ljubljana

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA