6. krog |  Bled, Športni park Bledec, Bled |  23.09.2017 ob 16.30

Bled Hirter

6 : 0

Rudar Trbovlje


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč)
Delegat: Avdagić Meho
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bled Hirter
Z
Bled Hirter 4 : 3 Zagorje
Z
Komenda 0 : 1 Bled Hirter
N
Bled Hirter 1 : 1 SIJ Acroni Jesenice
Z
Ivančna Gorica 2 : 3 Bled Hirter
Z
Bled Hirter 4 : 0 Šobec Lesce
Rudar Trbovlje
P
Rudar Trbovlje 0 : 2 Ivančna Gorica
P
Šobec Lesce 4 : 1 Rudar Trbovlje
Z
Rudar Trbovlje 1 : 0 Sava Kranj
P
Arne Tabor 69 2 : 0 Rudar Trbovlje
P
Brinje Grosuplje 9 : 0 Rudar Trbovlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 12 9 1 2 33
Rudar Trbovlje 12 2 1 9 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 6 6 0 0 24
Rudar Trbovlje 6 0 0 6 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 6 3 1 2 9
Rudar Trbovlje 6 2 1 3 7



Vse medsebojne tekme

17/18  19.krog  Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje, 15.04.2018, ob 17.00  Rudar Trbovlje - Bled Hirter 1:3  (1:3) 
17/18  6.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 23.09.2017, ob 16.30  Bled - Rudar Trbovlje 6:0  (2:0) 
16/17  21.krog  Trbovlje, Športni Park Rudar, 26.04.2017, ob 17.00  Rudar Trbovlje - Bled Hirter 1:4  (0:1) 
16/17  8.krog  Bled, Športni park Bledec, 09.10.2016, ob 16.00  Bled Hirter - Rudar Trbovlje 2:0  (1:0) 
15/16  21.krog  Trbovlje, Rudar ( Umetna Trava), 18.05.2016, ob 18.00  - 1:1  (1:0) 
15/16  8.krog  Bled, Športni park Bledec, 10.10.2015, ob 16.00  - 7:3  (3:3) 
14/15  16.krog  Bled, Športni park Bledec, 04.04.2015, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
14/15  3.krog  Trbovlje, NK Rudar (umetna trava), 06.09.2014, ob 17.00  - 3:0  (1:0) 
02/03  24.krog  Bled, 24.05.2003, ob 17.30  - 3:2  (0:2) 
02/03  11.krog  Trbovlje, 19.10.2002, ob 15.00  - 0:1  (0:1) 
01/02  18.krog  Vransko, 07.04.2002, ob 16,00  - 1:0  (1:0) 
01/02  5.krog  Bled, 08.09.2001, ob 16,30  - 5:0  (0:0) 

6. krog
Kolpa 1 : 1 Tinex Šenčur
Bled Hirter 6 : 0 Rudar Trbovlje
Bohinj 2 : 3 Sava Kranj
Brinje Grosuplje 2 : 0 SIJ Acroni Jesenice
Zagorje 4 : 0 Šobec Lesce
Ivančna Gorica 3 : 2 Komenda
Kočevje 2 : 2 Arne Tabor 69

LESTVICA
1 Bled Hirter 26 60
2 Brinje Grosuplje 26 58
3 Arne Tabor 69 26 51
4 Zagorje 26 49
5 Ivančna Gorica 26 48
6 Tinex Šenčur 26 42
7 Komenda 26 37
8 Sava Kranj 26 36
9 SIJ Acroni Jesenice 26 35
10 Kolpa 26 34
11 Kočevje 26 22
12 Rudar Trbovlje 26 19
13 Šobec Lesce 26 14
14 Bohinj 26 13

STRELCI
1. Denis Petrovič 28
2. Ladislav Stanko 24
3. Ermin Čamdžić 16
4. Miha Babić 15
5. Žiga Kočevar 14
6. Ivica Perić 13
7. Miran Ivanovski 12
Roman Gomboši 12
9. Miha Kostanjšek 11
10. Nik Rahne 10
Samo Kokalj 10
12. Bojan Marinković 9
Danijel Marčeta 9
Ervin Jogić 9
Anže Iglič 9
16. Armin Pašić 8
Moreno Remškar 8
Darjan Spudić 8
Dragan Trivunčevič 8
Amir Kazić 8

DELI NA