15. krog |  Bled,  |  22.03.2003 ob 15.00

Hirter Bled

0 : 0

Kolpa


Sodniki: Gostiša Aleš (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Nagode Miloš (2. pomoč)
Delegat: Lazicani Bajram
Št. gledalcev: 0

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Hirter Bled
P
Hirter Bled 1 : 3 Svoboda Ljubljana
Z
Žiri 1 : 2 Hirter Bled
Z
Hirter Bled 3 : 2 Rudar Trbovlje
Z
Krka 0 : 1 Hirter Bled
N
Interblock 0 : 0 Hirter Bled
Kolpa
P
Slovan 5 : 0 Kolpa
P
Kolpa 0 : 3 Šenčur
P
Kamnik 2 : 0 Kolpa
P
Britof 5 : 0 Kolpa
P
Kolpa 0 : 3 Interblock


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 12 6 3 3 19
Kolpa 12 3 3 6 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 6 4 2 0 11
Kolpa 6 0 2 4 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 6 2 1 3 8
Kolpa 6 3 1 2 8



Vse medsebojne tekme

17/18  17.krog  Podzemlej, Športni park Podzemelj, 31.03.2018, ob 16.30  Kolpa - Bled Hirter 0:2  (0:0) 
17/18  4.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 09.09.2017, ob 16.00  Bled - Kolpa 2:0  (1:0) 
16/17  16.krog  Bled, Športni park Bledec, 25.03.2017, ob 15.00  Bled Hirter - Kolpa 2:1  (1:0) 
16/17  3.krog  Podzemelj, Športni park Podzemelj, 04.09.2016, ob 17.00  Kolpa - Bled Hirter 0:1  (0:1) 
15/16  17.krog  Podzemelj pri Metliki, ŠD NK Podzemelj, 03.04.2016, ob 16.00  - 4:3  (2:2) 
15/16  4.krog  Bled, Športni park Bledec, 12.09.2015, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  18.krog  Bled, Športni park Bledec, 18.04.2015, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
14/15  5.krog  Podzemelj, športni park Podzemelj, 21.09.2014, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
02/03  15.krog  Bled, 22.03.2003, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
02/03  2.krog  Podzemelj, 18.08.2002, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
01/02  24.krog  Bled, 18.05.2002, ob 16,30  - 5:2  (2:1) 
01/02  11.krog  Podzemelj, 21.10.2001, ob 14,30  - 2:1  (1:0) 

15. krog
Šenčur 1 : 1 Kamnik
Žiri 0 : 3 Interblock
Rudar Trbovlje 0 : 3 Svoboda Ljubljana
Hirter Bled 0 : 0 Kolpa
Roltek Dob 2 : 0 Britof
Krka 3 : 2 Kranj

LESTVICA
1 Svoboda Ljubljana 25 62
2 Interblock 25 61
3 Šenčur 26 57
4 Roltek Dob 26 43
5 Britof 25 35
6 Kranj 25 33
7 Kamnik 25 32
8 Slovan 25 29
9 Hirter Bled 25 28
10 Kolpa 25 26
11 Žiri 25 25
12 Krka 26 23
13 Dren Vrhnika 14 11
14 Rudar Trbovlje 25 9

STRELCI
1. Luka Kovačič 22
2. Zoran Ubavič 16
3. Gordan Boldin 15
4. Milan Pešić 14
Dejan Kefert 14
6. Janez Resnik 12
Sanel Konjević 12
Igor Mole 12
9. Dragan Erbida 11
Osman Begić 11
Saša Ilić 11
12. Agron Šalja 9
Dejan Volaš 9
14. Goran Lazarević 8
Dalibor Bjelovuk 8
Siniša Brkić 8
Gregor Grašič 8
18. Matej Tancar 7
Denis Markelj 7
Kristjan Markovič 7

DELI NA