4. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  08.09.2018 ob 16.30

Šampion

4 : 0

Mons Claudius


Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Klarič Jernej
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šampion
Z
Šampion 4 : 2 Dravinja
Z
Zreče 0 : 1 Šampion
Z
Šampion 2 : 0 Tehnotim Pesnica
Z
Pohorje 0 : 3 Šampion
Z
Šampion 1 : 0 Kety emmi Bistrica
Mons Claudius
Z
Mons Claudius 2 : 1 Tehnotim Pesnica
P
Zreče 1 : 0 Mons Claudius
Z
Mons Claudius 2 : 1 Šampion
P
Šmartno 1928 4 : 0 Mons Claudius
P
Mons Claudius 1 : 3 Kety emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 10 5 1 4 24
Mons Claudius 10 4 1 5 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 5 4 0 1 16
Mons Claudius 5 1 0 4 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 5 1 1 3 8
Mons Claudius 5 3 1 1 9



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Rogatec, Športni park Rogatec, 10.11.2018, ob 14.00  Mons Claudius - Šampion 2:1  (1:1) 
18/19  4.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 08.09.2018, ob 16.30  Šampion - Mons Claudius 4:0  (1:0) 
17/18  17.krog  Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 15.00  Mons Claudius - NK Šampion 2:2  (2:1) 
17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 09.09.2017, ob 16.30  NK Šampion - Mons Claudius 5:2  (3:1) 
16/17  19.krog  Rogatec, Športni park Rogatec-glavno igrišče, 15.04.2017, ob 17.00  Mons Claudius - NK Šampion 2:0  (0:0) 
16/17  6.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 25.09.2016, ob 16.00  NK Šampion - Mons Claudius 3:2  (0:2) 
15/16  26.krog  Rogatec, ŠP Rogatec-um.trava, 25.05.2016, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
15/16  13.krog  Rogatec, ŠP Rogatec - um. trava, 14.11.2015, ob 14.00  - 0:3  (0:1) 
14/15  24.krog  Rogatec, Šp.park Rogatec-um.trava, 23.05.2015, ob 17.30  - 3:2  (1:1) 
14/15  11.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 31.10.2014, ob 14.00  - 3:4  (3:3) 

4. krog
Kety emmi Bistrica 0 : 1 Šmartno 1928
Šampion 4 : 0 Mons Claudius
Zreče 0 : 1 Videm pri Ptuju
Tehnotim Pesnica 4 : 0 Dravograd
Dravinja 1 : 0 Pohorje

LESTVICA
1 Dravograd 25 48
2 Dravinja 25 43
3 Šmartno 1928 25 42
4 Kety emmi Bistrica 25 41
5 Videm pri Ptuju 25 40
6 Šampion 25 40
7 Zreče 25 36
8 Tehnotim Pesnica 25 19
9 Pohorje 25 17
10 Mons Claudius 9 8

STRELCI
1. Fatlind Vezaj 20
2. Andraž Fridrih 15
Nejc Pečnik 15
Arjan Torra 15
Žan Ramšak 15
6. Tomaž Veler 14
Jan Sredenšek 14
Dominik Božak 14
9. Blaž Brglez 13
10. Matej Vinkovič 12
11. Peter Kogelnik 11
12. Žiga Čakš 10
David Hrastnik 10
Nejc Bračko 10
15. Jaka Brdnik 9
Aljaž Polegek 9
17. Tomaž Avguštin 8
Žiga Goljat 8
Jetmir Torra 8
20. Sebastjan Krajnc 7

DELI NA