2. krog |  Pesnica, Igrišče Pesnica |  25.08.2018 ob 17.00

Tehnotim Pesnica

0 : 0

Dravinja


Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Vinko
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 2 : 4 Šmartno 1928
P
Dravinja 3 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 4 Zreče
P
Šampion 2 : 0 Tehnotim Pesnica
P
Tehnotim Pesnica 0 : 7 Pohorje
Dravinja
P
Šampion 4 : 2 Dravinja
Z
Dravinja 3 : 0 Tehnotim Pesnica
Z
Pohorje 2 : 7 Dravinja
Z
Dravinja 2 : 1 Kety emmi Bistrica
P
Dravograd 4 : 1 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Pesnica 5 1 2 2 2
Dravinja 5 2 2 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Pesnica 2 1 1 0 2
Dravinja 2 0 1 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Pesnica 3 0 1 2 0
Dravinja 3 2 1 0 6



Vse medsebojne tekme

18/19  26.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 25.05.2019, ob 17.00  Dravinja - Tehnotim Pesnica 3:0  (2:0) 
18/19  11.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 28.10.2018, ob 14.00  Dravinja - Tehnotim Pesnica 3:0  (3:0) 
18/19  2.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 25.08.2018, ob 17.00  Tehnotim Pesnica - Dravinja 0:0  (0:0) 
17/18  20.krog  Pesnica, Igrišče Pesnica, 21.04.2018, ob 16.30  Tehnotim Pesnica - Dravinja 2:0  (1:0) 
17/18  7.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 30.09.2017, ob 16.00  Dravinja - Tehnotim Pesnica 0:0  (0:0) 

2. krog
Kety emmi Bistrica 2 : 0 Mons Claudius
Zreče 1 : 1 Pohorje
Tehnotim Pesnica 0 : 0 Dravinja
Šampion 2 : 1 Dravograd
Šmartno 1928 0 : 2 Videm pri Ptuju

LESTVICA
1 Dravograd 25 48
2 Dravinja 25 43
3 Šmartno 1928 25 42
4 Kety emmi Bistrica 25 41
5 Videm pri Ptuju 25 40
6 Šampion 25 40
7 Zreče 25 36
8 Tehnotim Pesnica 25 19
9 Pohorje 25 17
10 Mons Claudius 9 8

STRELCI
1. Fatlind Vezaj 20
2. Arjan Torra 15
Andraž Fridrih 15
Žan Ramšak 15
Nejc Pečnik 15
6. Dominik Božak 14
Jan Sredenšek 14
Tomaž Veler 14
9. Blaž Brglez 13
10. Matej Vinkovič 12
11. Peter Kogelnik 11
12. David Hrastnik 10
Žiga Čakš 10
Nejc Bračko 10
15. Aljaž Polegek 9
Jaka Brdnik 9
17. Tomaž Avguštin 8
Žiga Goljat 8
Jetmir Torra 8
20. Sebastjan Krajnc 7

DELI NA