Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Trobec Matjaž (glavni sodnik), Jašarević Aladin (1. pomoč), Miladinovič Marko (2. pomoč) |
Delegat: | Vavpetič Vladimir |
Št. gledalcev: | 40 |
Ivančna Gorica | |||
---|---|---|---|
P |
Ivančna Gorica | 1 : 4 | Rudar Trbovlje |
Z |
Ivančna Gorica | 5 : 3 | Slovan |
Z |
Ivančna Gorica | 4 : 2 | Jezero Medvode |
Slovan | |||
---|---|---|---|
P |
Ivančna Gorica | 5 : 3 | Slovan |
Z |
Slovan | 3 : 0 | Litija |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Livar Ivančna Gorica | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||
ND Slovan | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Livar Ivančna Gorica | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||
ND Slovan | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Livar Ivančna Gorica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
ND Slovan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23/24 | 1.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 04.10.2023, ob 18.00 | Ivančna Gorica | - | ND Slovan | 5:3 | (0:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Šmartno Infostyle | 0 : 5 | Roltek Dob |
Trebnje | 7 : 6 | Cockta Kresnice |
Vir | 0 : 1 | NK IB 1975 Ljubljana |
Rudar Trbovlje | 7 : 0 | Komenda |
Bravo | 2 : 4 | NK Kalcer Radomlje |
Arne Tabor 69 | 0 : 3 | Brinje Grosuplje |
Ljubljana Palis | 5 : 3 | Zagorje |
Ivančna Gorica | 5 : 3 | Slovan |
NK Anton Meso Kamnik | 2 : 4 | Bela krajina |
Ilirija 1911 | 3 : 2 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Trbovlje | 3 | 9 | |
2 | NK IB 1975 Ljubljana | 3 | 9 | |
3 | Ilirija 1911 | 3 | 9 | |
4 | Roltek Dob | 3 | 6 | |
5 | Brinje Grosuplje | 3 | 6 | |
6 | NK Kalcer Radomlje | 2 | 6 | |
7 | Bela krajina | 3 | 6 | |
8 | Ivančna Gorica | 3 | 6 | |
9 | Ljubljana Palis | 3 | 6 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 1 | 3 | |
11 | Slovan | 2 | 3 | |
12 | Zagorje | 2 | 3 | |
13 | Vir | 2 | 3 | |
14 | Domžale | 1 | 3 | |
15 | NK Anton Meso Kamnik | 2 | 3 | |
16 | Trebnje | 2 | 3 | |
17 | Šmartno Infostyle | 2 | 3 | |
18 | Komenda | 2 | 3 | |
19 | Cockta Kresnice | 1 | 0 | |
20 | Krka | 1 | 0 | |
21 | Bravo | 1 | 0 | |
22 | Jezero Medvode | 1 | 0 | |
23 | Kolpa | 1 | 0 | |
24 | Vrhnika | 1 | 0 | |
25 | TERMIT MORAVČE | 1 | 0 | |
26 | OŠ Olimpija Ljubljana | 1 | 0 | |
27 | Dragomer | 1 | 0 | |
28 | Ihan | 1 | 0 | |
29 | Litija | 1 | 0 | |
30 | Labys Mengo 28 | 1 | 0 | |
31 | Arne Tabor 69 | 1 | 0 | |
32 | Kočevje | 1 | 0 | |
33 | Šentjernej | 1 | 0 | |
34 | Jevnica | 1 | 0 | |
35 | Svoboda Ljubljana | 1 | 0 | |
36 | Svoboda Kisovec | 1 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Piskule | 4 |
Ismir Nadarević | 4 | |
Adin Delić | 4 | |
4. | Tilen Slak | 3 |
Dejan Djermanović | 3 | |
Nejc Koler | 3 | |
Denis Dedić | 3 | |
Tian Pantelić | 3 | |
Žan Klančar | 3 | |
10. | Klemen Judež | 2 |
Nino Kukovec | 2 | |
Aldin Čufurovič | 2 | |
Žiga Korošec | 2 | |
Žiga Moljk | 2 | |
Tom Zalaznik | 2 | |
Slobodan Vuk | 2 | |
Alen Kahteran | 2 | |
Denis Petrovič | 2 | |
Žiga Kastrevec | 2 | |
Elvedin Agović | 2 |