1.krog |
12.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Vrhnika | Bilje | 0 : 1 | NK Vrhnika |
2.krog |
20.08.2023 ob 12.00 |
Športni park Vrhnika | Vrhnika | 1 : 1 | Interblock |
3.krog |
25.08.2023 ob 19.00 |
Športni center Kranj | AH Vrtač Triglav Kranj | 3 : 0 | NK Vrhnika |
4.krog |
02.09.2023 ob 12.00 |
Športni park Vrhnika | Vrhnika | 1 : 0 | Primorje |
5.krog |
10.09.2023 ob 17.00 |
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok | Tabor Sežana | 1 : 1 | NK Vrhnika |
6.krog |
13.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Vrhnika | Vrhnika | 0 : 3 | Kalcer Radomlje |
7.krog |
17.09.2023 ob 16.30 |
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod | Arne Tabor 69 | 2 : 1 | NK Vrhnika |
8.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Dob | Roltek Dob | 1 : 1 | NK Vrhnika |
9.krog |
01.10.2023 ob 14.00 |
Športni park Vrhnika | Vrhnika | 1 : 1 | Jadran Dekani |
10.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Vrhnika | 1 : 1 | Vitanest Bilje |
11.krog |
15.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT | IB 1975 Ljubljana | 0 : 1 | NK Vrhnika |
12.krog |
26.11.2023 ob 11.00 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Vrhnika | 3 : 3 | Triglav Kranj |
13.krog |
28.10.2023 ob 12.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje | 2 : 2 | NK Vrhnika |
14.krog |
05.11.2023 ob 12.00 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Vrhnika | 2 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
15.krog |
12.11.2023 ob 13.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 3 : 1 | NK Vrhnika |
16.krog |
18.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Vrhnika | 4 : 1 | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod |
17.krog |
10.03.2024 ob 12.15 |
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT | Vrhnika | 0 : 1 | Roltek Dob |
18.krog |
17.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Dekani - igrišče z UT | Jadran Dekani | 2 : 1 | NK Vrhnika |
19.krog |
23.03.2024 ob 12.00 |
Športni center Kranj - igrišče z UT | AH Vrtač Triglav Kranj | 2 : 0 | Vrhnika |
20.krog |
30.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Vrhnika | Vrhnika | : | Bilje |
21.krog |
07.04.2024 ob 14.00 |
Kalcer Radomlje | : | Vrhnika | |
22.krog |
14.04.2024 ob 14.00 |
Vrhnika | : | Tabor Sežana | |
23.krog |
21.04.2024 ob 14.00 |
Arne Tabor 69 | : | Vrhnika | |
24.krog |
28.04.2024 ob 14.00 |
Jadran Dekani | : | Vrhnika | |
25.krog |
05.05.2024 ob 14.00 |
Vrhnika | : | Primorje | |
26.krog |
12.05.2024 ob 14.00 |
IB 1975 Ljubljana | : | Vrhnika | |
27.krog |
19.05.2024 ob 14.00 |
Vrhnika | : | Roltek Dob |
NK VRHNIKA |
---|
Tržaška cesta 9 1360 Vrhnika tel: fax: email: info@nkdren-vrhnika.si; www: www.nkdren-vrhnika.si; |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nik Pivk | 4 |
Admir Botonjić | 4 | |
3. | Črtomir Merjasec | 3 |
Martin Logar | 3 | |
5. | Alan Abidović | 2 |
Matic Matečko | 2 | |
7. | Adis Omeragić | 1 |
Nik Cerk | 1 | |
Marcel Jerman Zore | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 19 | 50 | |
2 | AH Vrtač Triglav Kranj | 19 | 43 | |
3 | Roltek Dob | 19 | 37 | |
4 | Bilje | 19 | 33 | |
5 | Vrhnika | 19 | 22 | |
6 | Jadran Dekani | 19 | 19 | |
7 | Arne Tabor 69 | 19 | 18 | |
8 | IB 1975 Ljubljana | 19 | 15 | |
9 | Tabor Sežana | 19 | 14 | |
10 | Primorje | 19 | 12 |