1.krog 30.08.2020 
ob 11.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 4 : 0 Primorje eMundia
2.krog 05.09.2020 
ob 15.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 0 : 2 Elta Izola
3.krog 13.09.2020 
ob 15.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 1 : 1 ATET Dren Vrhnika
4.krog 19.09.2020 
ob 14.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 1 : 0 Labys Mengo 28
5.krog 24.04.2021 
ob 15.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Roltek Dob 2 : 1 ATET Dren Vrhnika
6.krog 09.05.2021 
ob 11.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 2 : 0 Vitanest Bilje
7.krog 14.10.2020 
ob 14.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar 1 : 0 ATET Dren Vrhnika
8.krog 18.10.2020 
ob 13.30
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 3 : 0 Šobec Lesce
9.krog 01.05.2021 
ob 16.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 3 : 1 ATET Dren Vrhnika
10.krog 16.05.2021 
ob 11.00
Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika 1 : 1 Interblock
11.krog 30.05.2021 
ob 15.00
Športni park Šenčur  Šenčur 1 : 2 ATET Dren Vrhnika
12.krog PRELOŽENO ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje eMundia : ATET Dren Vrhnika
13.krog 20.03.2021  Mestni stadion Izola  Elta Izola : ATET Dren Vrhnika
14.krog 28.03.2021  Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Arne Tabor 69
15.krog 03.04.2021  Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 : ATET Dren Vrhnika
16.krog 11.04.2021  Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Roltek Dob
17.krog 18.04.2021  Igrišče Bilje, V Dolinci  Vitanest Bilje : ATET Dren Vrhnika
18.krog 25.04.2021  Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Tabor Klančar
19.krog 02.05.2021  Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : ATET Dren Vrhnika
20.krog 09.05.2021  Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Krka
21.krog 16.05.2021  Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : ATET Dren Vrhnika
22.krog 23.05.2021  Športni park Vrhnika  ATET Dren Vrhnika : Šenčur
DREN VRHNIKA
Tržaška cesta 9
1360 Vrhnika
tel:
fax:
email: info@nkdren-vrhnika.si;
www: www.nkdren-vrhnika.si;

STRELCI
1. Gašper Korenč 4
2. Žan Lipoglavšek 3
Damir Zukić 3
4. Luka Čop 2
5. Svit Timotej Svalina 1
Urs Poropat 1
Jaka Cerk 1

LESTVICA
1 Krka 11 28
2 Roltek Dob 11 26
3 Elta Izola 11 21
4 Interblock 11 19
5 ATET Dren Vrhnika 11 17
6 Šobec Lesce 11 16
7 Tabor Klančar Žerjavi 11 15
8 Arne Tabor 69 11 14
9 Vitanest Bilje 11 12
10 Šenčur 11 11
11 Labys Mengo 28 11 4
12 Primorje eMundia 11 2




DELI NA