1.krog 17.08.2019 
ob 15.30
Igrišče Pesnica  NK Jarenina 2 : 1 NŠ Dravograd
2.krog 25.08.2019 
ob 15.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd 8 : 0 ND Beltinci
3.krog 18.09.2019 
ob 14.30
Športni park Hotiza  NK Nafta 1903 : NŠ Dravograd
4.krog 04.09.2019 
ob 15.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd 0 : 1 NK MB Tabor
5.krog 08.09.2019 
ob 14.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  NK Kety Emmi Bistrica 1 : 0 NŠ Dravograd
6.krog 15.09.2019 
ob 14.30
Športni center Dravograd  NŠ Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
7.krog 22.09.2019 
ob 14.00
Stadion Čistina Veržej  NK Vipoll Veržej : NŠ Dravograd
8.krog 29.09.2019 
ob 14.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd : Rogaška - Rogatec
9.krog 05.10.2019 
ob 13.30
Stadion Olimp Celje  NK Šampion : NŠ Dravograd
10.krog 13.10.2019 
ob 13.30
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd : NK Jarenina
11.krog 19.10.2019 
ob 13.00
Športni park Beltinci  ND Beltinci : NŠ Dravograd
12.krog 27.10.2019 
ob 12.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd : NK Nafta 1903
13.krog 02.11.2019 
ob 12.00
Športni park Tabor Maribor  NK MB Tabor : NŠ Dravograd
14.krog 10.11.2019 
ob 12.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd : NK Kety Emmi Bistrica
15.krog 16.11.2019 
ob 12.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj : NŠ Dravograd
16.krog 24.11.2019 
ob 12.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd : NK Vipoll Veržej
17.krog 15.03.2020 
ob 13.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška - Rogatec : NŠ Dravograd
18.krog 22.03.2020 
ob 13.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  NŠ Dravograd : NK Šampion
DRAVOGRAD-AVTO GRUBELNIK
Trg 4. julija 7
2370 Dravograd
tel: 02/878-44-36
fax: 02/878-44-36
email: nkdravograd@gmail.com
www: www.nkdravograd.com

STRELCI
1. Nejc Čavnik 3
Klemen Kozjak 3
3. Gal Podlesnik 2
4. Luka Schöndorfer 1
Žiga Krebs 1
Dejan Jevšnik 1
Tine Pori 1

LESTVICA
1 NK Šampion 6 14
2 Drava Dakinda Ptuj 6 12
3 NK Jarenina 6 10
4 NK Vipoll Veržej 6 9
5 NK MB Tabor 5 7
6 NŠ Dravograd 5 6
7 NK Nafta 1903 5 6
8 Kety Emmi Bistrica 5 4
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 4
10 Rogaška - Rogatec 5 3




DELI NA